» »

tožba - odškodnina

tožba - odškodnina

pASULJ ::

Bilo je sledeče:

Jast in trije kolegi (mladoletni) sedimo na pločniku mal naprej od šole in uletita dva modela (polnoletna), en od njiju ma železno palco (balanco od kolesa je odmonteru :)) ) in nas napadeta.

En od nas ma zlomlen nos, en ma ustnco razbito (ene 4 šive), en je s palco po glavi kaseru en pa po nogi.
Od unih dveh ma pa en pretres možganov, tist k je pa mel palco pa zlomleno ključnico.
Pa to je blo v samoobrambi. Zdej k ju nismo lihk ornk natepl (policija je prehitr pršla :) )
bi pa lahko usaj ker od nas probal z odškodnino, pa me zanima kolk lahko približno zahteva kdo od nas.
  • spremenil: pASULJ ()

perci ::

Se men zdi, da tole ni bil vaš prvi pretep, anede?

pASULJ ::

Ma nismo neki pogosti pretepači.
Smo mel že prej težave z njimi sam se je izšlo brez pretepa.
Lahko pa zagotovim da smo v tem primeru čist nedolžni.
Pa bilo je pred lokalom tko da je usaj še ene 5 prič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pASULJ ()

Keyser Soze ::

Jah probate lahko. Zakaj pa ne. Koliko bi pa zahtevali ti pa tukaj težko kdo pove. Odvisno od stopnje oz. obsega poškodb, stroškov zdravljenja, fizičbih in psihičnih boleči(strahu). Skratka eno malo morje dejavnikov.

Koliko bi pa dobil na koncu(ali pa izgubil) je pa stvar sodišča. Pa tvojega in tožene stranke odvetnika.

BigWhale ::

Skoda ker nismo na floridi, bi jih lahk kar postrelil... Pol pa se denar iztozis... ;>

gzibret ::

Probite.

Naj vam priče dajo izjave in jih podpišejo, pejte k zdravniku, da točno popiše vse odrgnine, zlome, praske..., pejte po zapisnik od policije in pejte k odvetniku.
Vse je za neki dobr!

pASULJ ::

Glede prič:
imena je verjetn popisala policija tko da so v zapisniku ?
Ja bli smo v kliničnemu.

chucki ::

Rabis policijski zapisnik pa vse izvide od zdravnika....ko koncas zdravljenje gres pa k odvetniku! V vsakem primeru jih tozi tud ce se bojo pol opraviceval. Denar lezi na cesti samo pobrat ga mors znat ;)

bzp ::

sam da ni bla pred tednom dni obratna situacija, glede na to da ste "znanci"

perci ::

Glede na to, da so oni končali s težjimi poškodbami kot vi, bi jst dvakrat razmislil. Lahko tut oni vas tožijo, veš.

pASULJ ::

Nevem kako da bi oni nas tožl če mi pride pred šolo pa me brez besed lopne z železno palco po glavi, vrjetn ga ne bom kr gledu :)
pa še polnoletna sta ene - 2-3 leta štarejša
Pač napadla sta jest sm se branu, ker ni odnehal sem ga moral onesposobiti. Palco sm mu sicer zbil iz rok pa jo nism uporabil, ker pol bi biu pa res še jst kriv.

En jih je nalagov glede enih stvari, tako da so se itak brezveze na ns spravl.

Ene par dni prej jih je blo pa več pa so nm neki grozil sam potem ni blo nč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pASULJ ()

perci ::

In ko si rekel, da jih niste dosti namahali, ker je policija prišla, tega nisi mislil zares, anede :D.

V glavnem, lepo priznaj, tepli ste jih se naprej, ko so bili ze onesposobljeni:).

Sej nč ne rečem, če so vas s palco napadli, bi jih moral orng z palco nazaj fasat, sam sodnik se pa ne bi strinjal s tem.

Pa kar nekako dvomim, da nisi kake podrobnosti o razlogih za pretep izpustil.

pASULJ ::

Glede vzrokov za pretep pa pomoje sploh ne bi verjel če bi ti povedal ker ta oseba je sam za k psihiatru. Ne morš vrjet kva jim je nabasala, pa k bi blo usaj delno res, ne to so take zgodbice. Pa kaj sta unadva policiji nabila: da smo mi enga tepl pa se je drug slučajno mem prpelu (živi izvn Ljubljane) in uzel palco ( najprej je razmonteru kolo vrjetn) in je šou pomagat.:D

Ne res jih nismo k se je po čudežu policija prpelala mem lih ko je en začel klicat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pASULJ ()

BigWhale ::

On zate sigurno pravi, da si za k psihiatru...

Kdo ima prav?

Mogoce celo oba... ;)

chucki ::

Oni so vas,vi pa njih...kaj bi zdaj rad? Ce hoces odskodnino bi pustu da te zlomjo njih pa se dotaknu nebi pol pa bi fasu kak miljoncek :)).

pASULJ ::

zdej se bom doma s ceglom po glav da bom meu usaj za kej jokat na sodišču :)

MEDENA ::

dej dej PASULJ kakor vidim ste vi hujši bolniki...fak da se pr 15-16 tepeš jao......le kakšen človek boš postal = KATASTROFA.

in to vse ZARADI STARTŠEV, ki ne znajo normalno vzgojit otrok.

kopernik ::

Medena,
ti je kaj znana trojica geni, vzgoja, okolje ?

mtosev ::

Naj se tepe dogdaj lahko, ker bo dobil nazaj.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pASULJ ::

Medena: pa kdo je reku da se jst pretepam???? A ne znaš brat??? Povedu sm ti že da jih je en model poklicu nad nas brez razloga oz. ker napihuje zadeve in mi smo se sam branil.
Če pa ti temu ne vrjameš ti pa ni treba vrjet in v vsej zadevi smo nedolžni.

Lepo normalno vprašam za mnenje odškodnine (glede da da so nas s palco itd.), razložim kako je blo pol sm pa jst tist k se pretepa. Vrjetn ne bom gledu kako mi kolega mlat.
Pa nismo jih brcal k so bli na tleh ker je bla policija takoj tm in jih tut verjetn nebi. Ne vem od kje tep da sm pretepač.

In tut če bi bil, kako lahko na podlagi ene same lasnosti oceniš človeka in njegove starše, pa še ne poznaš ga???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pASULJ ()

boštjan ::

pASULJ,anjbolje,da poiščeš pravno pomoč oz. zaenkrat nasvet,pri osebi,ki se s tem profi bavi.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

mtosev ::

Npr. Čeferina pa boste zmagali.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Audio-video snemanje groženj, to velja kaj sploh v SLO? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
549214 (8338) imagodei

Potreba po samoobrambi - kateri trening bi mi biu primeren? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26151308 (46010) bluefish

Govna avstrijska

Oddelek: Loža
161870 (1533) Super Sonic

Pretep z lažjo/težjo telesno poškodbo (kazen oz. kaj pač sledi)? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13021687 (19392) Stepni Volk
»

Fizično nasilje v OŠ nekaznovano! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14111787 (8681) BigWhale

Več podobnih tem