» »

Linux in Call of duty

Linux in Call of duty

hunter01 ::

Živjo. zanima me če kdo igra igro call of duty na Linuxu.
Če da me zanima na katerem, kako dela v primerjavi z windowsi in če je imel kakšne težave pri usposabljanju igre.

Hvala LP

mx440 ::

mislm da ni linux verzije tega špila, tko da se ga ne da špilat na linuxu skoda res :(
lol?

Nerdor ::

Misliš!? Kaj pa če bi za COD uporabil WineX emulator. Mogoče komercialno verzijo WineX prirejeno za emulacijo windows igric imenovano Cedega.
... for lifetime!

hunter01 ::

Kot je že Nerdor napisal... igra se da zalaufat na Linuku sam me zanima če jo kdo konstantno uporablja.

LP

christooss ::

Hja sm bral da niso opazili neke prevelike upočasnitve igre pri igranju preg cedege.

Probat ni greh>:D
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

christooss ::

drgač pa google call of duty + tvoja distribucija. Gotovo je kdo naštimu stvar.

The only FPS that I've tried so far is Call of Duty. I do get slightly higher and more consistent framerate under Cedega than I did in XP Pro.
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

Zgodovina sprememb…

Gapi ::

Server za COD-a laufa na linuxu.
No person is rich enough,to buy back his past.

hruske ::

Men je svoj čas COD laufala čist ok, z Wine cvs (ne WineX oz. cedego) oz. z wine paketom iz debian unstable. Je pa res, da sem igral samo multiplayer. :)

Torej ... 'apt-get install wine' in 'wine CoDMP.exe', pa mi je delalo bp. Za zvok rabiš še libwine-alsa paket, za grafiko libwine-gl.
Rad imam tole državico. <3

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hruske ()

bastadu ::

Jst vem, da sem že nekaj časa nazaj priredil windows kopijo Return to Castle Wolfnestein, da mi je delala pod linuxi prez kakšnega emulatorja, pomoje se da tudi COD....

bam88 ::

nevem zakva hudica si priredil kopijo za Wolfenstein ce je igra napisana tud za linux... drgac pa z winexom sm igral max payne pa je mi je full dobr delal... k se mi jo na winsih ni dal obrnt sm jo pa na linuxu :P pol mi je delala gta3 pa se par takih novejsih spilj sm igrov...

btw vem da bo tole offtopic samo sm nasu eno zlo fajno spiljo .. letalsko simulacijo za linux .. rece se ji x-plane.. ni greh poizkusit

Click
Hohohoahao

bastadu ::

Ne vem točno zakaj, mogoče takrat še ni bilo verzije za linux... Sicer je pa poanta v tem, da se je dalo win verzijo priredit za linux...

hunter01 ::

Se mi zdi da tudi Far cry dela brez problemov v Linuxu. A ve se kdo kateri Linux v celoti podpira grafično Geforce 6600GT (agp) ker ko sem mel mandrake 10(Official) gor mi ni niti približno prepoznalo je. (sem se kar velik zelenc glede Linuxa :8) sam volja je. :D )

LP

Nerdor ::

Saj je (skoraj) vseeno kateri Linux (linux distribucijo) uporabljaš, ker so driverji tisti, ki bodo izkoristili tvojo grafično kartico. Če inštaliraš najnovejše gonilnike na nvidia.com pod "Linux", bi moralo iztisniti največ od tvoje grafične kartice.
... for lifetime!

mx440 ::

pa kako inštaleraš cod prek programa cedega vse lepo zaštarta inštalacijo potem pa k te vpraša za 2CD pa ga dam not in pritisnem OK pa slploh noče it naprej. kako morm jest narest da bo lepo zaštartal drugi cd
lol?

hruske ::

Piše nekje na transgaming.org ali kje že, da samo ročno prekopiraš preostale datoteke in deluje.
Rad imam tole državico. <3

bam88 ::

wolfenstein linux installer je pomoje ze od vsega zacetka spilje
Hohohoahao


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows igre na Linux

Oddelek: Operacijski sistemi
71257 (965) kriko1
»

Igranje 3D iger na Linuxu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
162821 (2821) darkolord
»

Igre na linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
503548 (2870) CCfly
»

2 linux vprašanji (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
523665 (3227) ShowDown
»

Winex

Oddelek: Operacijski sistemi
12999 (888) Gandalfar

Več podobnih tem