» »

LCD - 17"

LCD - 17"

iglavc ::

Pozdravljeni

V kratkem sem pripravljen kupiti LCD 17". Za LCD bi dal max. 55 000 SIT . Kaj pravite, ali so velike razlike tudi med LCD ji do tega zneska, ali je praktično vseeno katerega kupim. Če ima kdo kakšen predlog na dan z besedo in linkom. Kje je pa najugodneje kupiti LCD ?

Hvala

Boeing ::

Priporočilo z moje strani je, da raje še malo počakaj. Ne toliko zato, ker bojo čez čas cene še bolj padle, pač pa da boš skraspal skupaj še kakega cankarja ali dva.

In si boš kupil top-of-the-line 17" LCD-ja, ki ga boš lahko imel par let bp, ki bo imel DVI in čudovite barve.
Za 55k nekaj res dobrega ni, to je dejstvo.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

iglavc ::

Kaj pa je to DVI ? Ne sj js ne rabim nekaj dobrega ... sam da bi pač bil LCD ... ker imam še sedaj star monitor 14" 8 oz 9. let in bi rad zamenjal za nekaj, pri čemer ne bodo tako trpele oči... Kje se pa najbolj splača kupiti LCD ?

bluefish ::

tudi sam sem imel pred dvama letoma še 14" monitor, potem pa sem kupil 17" LCD, ki ga imam še sedaj in sem nad njim navdušen. zanj sem dal okoli 138k. tudi tebi priporočam, da prišparaš še nekaj cankarjev in si kupiš monitor LCD za okoli 90K ali pa vsaj 80k.
samo moje mnenje

jurre ::

@iglavc

DVI je digitalni priklop, sedaj imas VGA (to je analogni) in VGA imajo se vedno cenejsi LCDji. Na DVI je veliko lepsa slika.
Drugace sem nedolgo nazaj kupil Samsunga 710T za 76k pa se mi zdi super monitor. Je drazji zaradi DVIja, cenejsi Samsungi, ki ga nimajo so ene 20k cenejsi. Sam ti priporocam da kupis Samsunga.

Jan987 ::

sam mora tvoja graficna podpirat dvi izgot al pa boš moral kupit pretvornik!

iglavc ::

a tako ... no torej bom res kupil monitor LCD 17 " , ki ma DVI, če je res bolša slika ...

mam pa grafično kartico radeon 9200 SE , ali ta kartica podpira DVI ?

kje je pa najbolj ugodno kupiti LCD ?
HVala

Dr_M ::

mam pa grafično kartico radeon 9200 SE , ali ta kartica podpira DVI ?

ja poglej ane. doh...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jurre ::

Mislim da ima, ni pa nujno, zato vseeno poglej zadaj na kartico ce imas takole: (tisto belo je DVI, moder je VGA)


obstajajo pa tudi pretvorniki, kot je ze nekdo omenil: (ponavadi dobis zraven graficne)





Glede nakupa pa malo poglej, ce je kje kaksna akcija, jaz sem ga kupil na mimovrste-

perci ::

No, neke revolucije z dvijem ni - se pa pozna, to je pa treba priznat.

BladE_ ::

na tvojmu mestu bi dau 20k vec pa kupu tole !!!




men je ful usec pa mudel prav da ma se garancijo!!

tuki je pa cena v trgovini
Akcija - Reakcija

jurre ::

Pol ceneje ga bo dal kokr v trgovini? Ne bi jaz kaj taga kupil...

nurmaln ::

Padca cen trenutno nima slisla čakat ker bodo cene 17'' LCDjev te dni poskočile za nekaj procentov (globalno pomanjkanje panelov)

TOP ::

Mene zanima kateri LCD 17 najbolj priporočate tudi za igranje iger,gledal sem Samsung 710N
Kaj menite.HVALA

Shark-357 ::

Jaz sem zelo zadovoljen z Belinea 17" odzivni čaz 12ms ima DVI za njega sem dal pa 59K pred parimi meseci

TOP ::

Ej Shark357 kaj igrice lahko špilaš mislim dela tekoče

Shark-357 ::

Itak sam špile nabijam ;) več ali manj

TOP ::

shark357 pa slika je ostra mislim tud svetla in ali je slika dobra za gledanje filmov HVALA

Shark-357 ::

Ostrina je super prav tako vse ostalo

TOP ::

Kaj mi lahko napišeš kakšen model imaš HVALA

Shark-357 ::

101735 zgleda pa takole


klik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
83751014689 (10087) KTr1sk
»

dual monitor

Oddelek: Pomoč in nasveti
232936 (2302) kunigunda
»

kir LCD kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
131918 (1225) CashMAN
»

Kateri LCD za 110-130k izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
151526 (1100) dëych
»

LCD

Oddelek: Kaj kupiti
312030 (1318) osmi

Več podobnih tem