» »

Zmagovacel lige prvakov je: liverpool

Zmagovacel lige prvakov je: liverpool

mtosev ::

Liverpool - milan 4:3 po enajstih metrih.

Comment?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hermes ::

Sicer sem za Milan, ampak Liverpool si je po takem preobratu zaslužil zmago. Tud Milan bi si jo, sam Dudek je pač branil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hermes ()

Vesoljc ::

samo so močno pešali proti koncu...

ampak vseeno go mighty reds
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Alexius Heristalski ::

Zmagovacel?:))
Drugače tekma za vola ubit, finale kot se spodobi! Milan je vso srečo od prej dobil naravnost v faco.:)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

mtosev ::

Ja narobe sem napisal. :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

UNIVERZUM ::

Lpool je samo dokončal samo tisto kar je psv že začel. :d

Adijo bogati klubi (juve, chelsea, milan):))
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

boštjan ::

UNIVERZUM,a liverpool pa je "reven" klub?
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

UNIVERZUM ::

Glede na omenjene 3 je. Ima proračun za polovico manjši kot milan in juve ter za 60% manj kot chelsea.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

metalc ::

He he, lepo je videti, da niso samo naši taki peki, da zapravijo 3 gole prednosti :)) , zgodi se celo Milanu z OpenBSDjevsko obrambo :D

sid911 ::

jas pa nisn mogu tkme gleat ka sn na terenskem delu bil:'( :'( :'( ;( .....baje je dobra bla...
sicer pa popolnoma priviščim l'poolu naslov in milanu ''nič''
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

perci ::

joj, kaj je pa ševčenko mel smole :D

pitbul ::

Mislm da Ševčenko ni mel smole ampak se je malo pokakal, če se lepo izrazim, penal je tko udaru da bi ga moja stara mama boljš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pitbul ()

ABX ::

Lepa in žalostna tekma (navijam za Milan).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Alexius Heristalski ::

He he, lepo je videti, da niso samo naši taki peki, da zapravijo 3 gole prednosti, zgodi se celo Milanu z OpenBSDjevsko obrambo

Čista resnica! Ob polčasu sem si rekel, če Milan tole zapravi, se jim bom režal "kot budala" - in danes me boli trebuh!:P

p.s. Dudek je car. Kako smešno je migal ob golovi črti pri enajstmetrovkah. Tisti dve zaporedni obrambi Ševčenku (mislim da že v podaljšku) sta bili nezemeljski.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Ciho ::

Ja Pitbul, nekoliko me spominja na našega Zahota a ne?

whatever ::

Tisti dve zaporedni obrambi Ševčenku (mislim da že v podaljšku) sta bili nezemeljski.


Se strinjam. Jst sn žogo videl že v golu, ko se je po prvi obrambi odbila... Vsa čast Dudeku, kako je dekoncentriral Milanove igralce, čeprav je tudi Dida bil dober (v bistvu ubranil tisti prvi penal, sam je mel smolo da se je žoga odbila).
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

perci ::

ja sej o teh dveh obrambah v predzadnji minuti drugega podaljška govorim, ko pravim, da je imel ševčenko smolo

alkoo ::

Važn, da je bla igra na najvišji ravni. Tazga finala že dolg ni blo. Slava nogometni igri! :D

pitbul ::

Ja Ciho kot bo gledov počasn posnetek ko je Zaho, takrat za Valencio strelov penal v finalu.

STASI ::

Uf modeli zmagajo pol pa ne morejo naslednje leto vec igrat ker niso prisli med 4 najboljse v drzavi (Angliji). Jest bi jim saj kak wild card dal al pa najigrajo od začetka (kvalifikacije).
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

boštjan ::

pa kaj ni blo vedno tako,da se je zmagovalec neposredno uvrstil v LP,četudi ni v domačem prvenstvu se v LP uvrstil ali pa vsaj v kvalifikacije. Sem pa tudi za to,da vsaj skozi kvali za LP gredo
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Alexius Heristalski ::

Za vse je kriva angleška nogometna zveza (vir: forum nogomania, z malenkostnimi popravki):
Do sedaj je pri vseh nogometnih zvezah veljalo, da se ekipa, ki je osvojila Ligo prvakov, avtomatično uvrsti v ligo v naslednji sezoni, četudi v državnem prvenstvu niso osvojili mesta, ki vodi v ligo ali v kvalifikacije. To pomeni, da v takšnem primeru izvisi četrtouvrščena ekipa v prvenstvu (seveda govorim za države z največ klubi v LP).

V tem primeru pa je prišlo do položaja, ko je bilo že pred polfinalom bolj kot ne jasno, da bo četrto mesto osvojil Everton, kar pa je zelo problematično. Konec koncev Everton ob osvojitvi svojega zadnjega naslova angleških prvakov ni smel igrati v evropskih pokalih, saj ga je osvojil leta 1985 (točno takrat, ko se je zgodil po zaslugi Liverpoolovih navijačev masaker na Heyselu). Tega navijači Evertona Liverpoolu nikoli niso oprostili.

In v letošnji sezoni imamo sedaj dokončno situacijo, ki je angleški zvezi najmanj všeč. Everton je četrti v prvenstvu, Liverpool pa zmagovalec Lige prvakov. Čeprav je tudi na strani angleške nogometne zveze vedno pisala propozicija, da se v primeru osvojitve LP ob zmagovalcu v LP uvrstijo še trije klubi, pa so v tej sezoni, ko se je že kot zelo resna kombinacija pojavila zgoraj omenjena, to propozicijo umaknili in se odločili, da bodo igrali na karto, da dobijo še en (peti) klub za ligo prvakov. Stavijo ravno na to, da bo raja po Evropi jasno in glasno zahtevala, da naj Liverpool brani osvojeni naslov.

Po drugi strani pa ima UEFA med svojimi pravili jasno zapisano, da lahko v eni sezoni v ligi prvakov iz ene države igrajo največ štirje klubi, na nogometnih zvezah pa je, da določijo, po kakšnem ključu bodo določeni ti štirje klubi. UEFA vztraja na pravilu maksimalno štirje klubi iz ene države.

Čeprav mi je žal, da se to dogaja ravno v primeru Liverpoola (ker tak, kot sem si letos želel, da Liverpool premaga Milan, si že dolgo nisem želel za nobeno ekipo v Evropi), pa vseeno upam, da bo UEFA vztrajala na svojem in ne bo dopustila izsiljevanja s strani angleške nogometne zveze. Ker krivda v primeru, da Liverpool ne bo branil naslova, je samo pri nogometni angleški zvezi in pri nobenem drugem (no tudi Liverpoolu, da se ni uvrstil med prve štiri v prvenstvu).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

boštjan ::

no pa če tako gledamo,ne bo nobena tragedija,da liverpoola ne bo v LP,bo pač škoda,da ga ne bo.po moje bi bilo najbolje,da vse članice UEFE tajno glasujejo o tem primeru
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

monster-x ::

Še dobro, da je Liverpool zmagal (ne le zaradi, ker sem navijal zanj, pač pa tudi zaradi nadaljnih razlogov). Igra veliko atraktivnejši nogomet, čeprav tista Milanova predstava v sredo ni bila slaba, se je precej razlikovala od klasičnih predstav v LP. En gol in se zaprejo -- ali pa še huje. Se jim poserje gol v podaljšku in tako zmagujejo. Tak je pač italijanski nogomet. Angleški je pač veliko lepši, atraktivnejši. Vsekakor pa je zmagal na tej tekmi nogomet. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Alexius Heristalski ::

Tudi to je res.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452597 (1875) Amare
»

za koga navijate v finalu lige prvakov

Oddelek: Loža
442215 (1595) Stampl
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696757 (4619) Alexius Heristalski
»

Liga prvakov v nogometu - sezona 2005/2006

Oddelek: Loža
314087 (3600) monster-x

Več podobnih tem