» »

Slovenija-Ferski Otoki ?:?

Slovenija-Ferski Otoki ?:?

Muflon1 ::

Zanimivo tako oslabljena naša reprezentanca še ni bila kaj pravite kakšen bo izid? Js pravim da bo 2:0 za naše (kaj čmo sm optimist):D
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com
  • spremenilo: Muflon1 ()

OldSkul ::

Ma sej bomo zmagal,ferci nemajo šanse čeprav smo precej(OPA!!) OSLABLJENI!
Grem pa tud na tekmo pa bom na njih eno granato vrgu če ne bojo zmagal!!>:D

Dami ::

Jst mislim da bo tekma kr napeta (bo vsaj zanimivo:D). Ferce ni za podcenjevat. Sploh če je pol naših na klopi.
Rečem, da bo 1:0 za naše.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Jeronimo ::

1. Jugoslavija zmaga

2. Slovenija izgubi ali v najboljšem primeru igra neodločeno


3. Posledica - Slovenijaaaaaaaaaaaaaaa, gre domov.

Tako to je.

Vedno smo od vseh mogočih kombinacij naredili najslabšo. In ta se bo zopet ponovila.

Sicer je pa skoraj boljše, da zgubimo, če ne bomo res morali cel kup denarja stran vršt za en neumen nogometni stadion, namesto da bi kupili kardiološke naprave v intenzivnem oddelku v UKC.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

PUMBAA ::

Jeronimo ne bluzi!
to je res da smo zmeram najslabš nardil use stvari k je šlo za kej velkiga.Ampak tokrat ne bo tko.
Naših bo res kr neki na klopi tko je blo pa po dnevniku da bojo Ferski aduti tud na klopi!!!

BlackHole ::

Na klopi jih ravno ne bo dosti, na tribunah več, drugače pa tudi jaz mislim da bodo naši zmagali. Upam samo, da ne bojo zapravljali priložnosti, bo pa zelo napeto od začetka.

Medved ::

čas je da izpadejo, normalno da bojo zgubli. Kdor ne vrjame se mi lahko potem opraviči, mu bom dovolu:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

Muflon1 ::

Saj ni čudno da ni razvoja športa če pa vsak misli kak bomo popušili (morda neke vrste zavist?) že to da se v zadnji tekmi še borimo za svetovno prvenstvo je fenomenalno vendar pa so nekateri prepričani da je vse to samo sreča in sej nas bojo ferci zajebal in to si še odkrito želijo in verjamejo v to. SRAMOTA! Saj ne rečem ko so basketaši na EP igrali zvezde in dobili po pički se je tud marsikomu fino zdelo (tudi meni) vendar v trenutni slovenski nogometni reprezentanci so vsaj malo bolj zadržani kot pa naši samovšečni košarkarji na čelu z Bečirovičem in Miličem, edina ki sta garala in kaj naredila pa sta bila Udrih in Nesterovič. Vendar pa jaz pravim jutri se bodo naši nogometaši borili po svojih najboljših močeh in uspeh jim iz srca privoščim ne pa kot nekateri tule ki boste pa pol rekl če se bodo uvrstil na SP 2002 eh sej to ni nič sej bojo tam vse popušil.

lp
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

[t502] ::

se strinjam z bizi10-om. Ce pridemo na SP2002 bom jaz ze zelo vesel. Ne moramo pricakovati zdaj naskok na pokal SP ampak se lahko uvrstimo na SP in mogoce se lahko pridemo dalje od skupine kaj ves.

Sam sem zelo optimisticen. Mislim, da bomo zmagali.

[t502]

OldSkul ::

Mam karte za na tekomo !
Pa imam en problem.A sploh piše kje na karti kam se je treba usest.Sploh ne vem!


LP

Binji ::

2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

SpiDEr8 ::

3:0
za slovenijo :D
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

BlackHole ::

Kje ste zdaj tisti pametnjakoviči oziroma strokovnjaki, za nogomet kot se imenujete, vsi ki ste napovedovali poraz naših. Zdaj vidite kako ste usekali mimo, ribiči ja niso udarli po golu več kot dvakrat.
Našim pa čestitke z zmago, čeprav to ne bi mogel reči za igro, ampak vemo da je pol ekipe manjkalo in je bilo to pričakovano. Mislim, da Nastja lahko računa tudi na igranje v prihodnjih tekmah pa morda še kdo.

Muflon1 ::

kako to da ni nobenega komentarja onih ''tabrihtnih'' ki so nopovedoval poraz?? Verjetno čakajo češ saj enkrat bojo pa le skadil in takrat bomo pa udarili po njih. kekci...
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Jeronimo ::

In kaj naj bi človek komentiral?

Napovedati rezultat za slovensko reprezentanco je tako kot da bi metal kovanec. Nikoli ne veš kaj se bo zgodilo.

Zaradi mene Buzi10 lahko udariš po meni in mojih napovedih kolikor češ.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

BlackHole ::

Jeronimo, zakaj se sploh trudiš ugibat, pojdi raje na kako drugo pordočje, kjer boš bolj uspešen. Nogomet pač ni za tebe.

Jeronimo ::

Kako veš da ni moje področje?

Mogoče ga pa več igram kakor ti.

Pravzaprav je velika verjetnost, da ga igram več kakor ti, res pa je da je tudi velika verjetnost, da me mnogo manj navdušuje gledati nagomet, kakor to navdušuje tebe.

Če pa nimam preveč zaupanja v SLO reprezentanco, pa to tudi ni iz trte zvito, a ne?
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

BlackHole ::

Če ga igraš, še ne pomeni da poznaš situacijo posameznih reprezentanc po svetu oz. formo posameznih igralcev, kar pa je priporočljivo če hočeš napovedovat poraz proti ferskim otokom.

Sam praviš, da te ne navdušuje preveč gledanje nogometa, kar že veliko pove o poznavanju situacije.

Ne vem zakaj ne bi imel zaupanja v SLO reprezentanco. Letos v 10 tekmah niso doživeli poraza (v zelo težki skupini) in so od Evra 2000 samo še napredovali. Pozdravili so tudi sindrom (tako vsaj kaže) hitro prejetega gola po doseženem golu.

Kar se pa tiče stadiona, pa mislim da je grajenje že itak planirano ne glede na to ali se uvrstimo na svetovno prvenstvo. Olimpijin stadion pač ni več po zahtevah UEFE in ga je treba posodobit.


Off topic - No povej kaj (kje igraš). Jaz sem ga treniral enih 5 let, letos pa sem ga prenehal predvsem zaradi zdravstvenih težav.

Jeronimo ::

BlackHole:

Torej če si ga treniral, si ga verjetno igral več kot jaz. Igram ga predvsem ljubiteljsko v trim ligi in še malo po telovadnicah. Tako da mi znese v povprečju 2x na teden žogobrc.

Zakaj pa nimam zaupanja v SLO reprezentanco?
No gledal sem skoraj vse njihove tekme zadnje čase. Zato nimam prevelikega zaupanja. Tudi prejšnja tekma s Ferci ti ne more vliti zaupanja, a ne.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

BlackHole ::

No, kakor hočeš, moje zaupanje so si pridobili, predvsem z temi tekmami v kvalifikacijah. Prva tekma s ferskimi je bila pač tudi smola, tudi ta je v športu. Dobro, saj so se naši tudi tam veliko naučili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se bo Slovenija uvrstila na evropsko nogometno prvenstvo 2012?

Oddelek: Loža
181794 (1449) Bananovec
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1299913 (7671) DavidJ
»

Nogomet - če bi še vedno obstajala SFRJ

Oddelek: Loža
201491 (1170) Fella
»

Yuga VS Slovenija

Oddelek: Loža
291623 (1094) BlackHole
»

Slovenija : Jugoslavija

Oddelek: Loža
421836 (1426) Freak

Več podobnih tem