» »

Problem s 5.1 zvokom

Problem s 5.1 zvokom

ConQo ::

Dobu sm zvocnike 5.1......ko zazenem wizard mi vse zvocnike lepo najde...ko pa poslusam muziko v winampu mi pa center ne dela...Kaj narediti?

Uros!no ::

Zaženeš wmp10 :)

ConQo ::

Ga mam pa je isto... samo center ne dela...

bastadu ::

Ja itaq da ne dela center, saj imaš samo stereo signal...

Mavrik ::

Ne moreš, ker je zvok vseeno samo stereo... lahko bi kvečjemu kakšen mikser mel ki bi skup zmiksal na center.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Jani-G ::

Dobr bi bilo vedet katero zvočno imaš !?

Če maš creative 5.1 greš ma creative play center in daš CMSS na ˘on˘.
Tako sem jst rešil ta problem.

Sicer pa pejt na forum ki ga ma proizvajalec od zvočne, tam boš najbolj zihr
najdu rešitev, seveda če nisi eden tisth k kupujejo une jeftine komponente pol se pa čudjo zakaj ne dela.
Jani-G

turok ::

Jest mam integrirano zvočno a ne(5.1).Pa ne delajo zadnji zvočniki...V original programu sprobam levi zadnji-dela, desni zadnji-dela...Vse dela sam ko zaženem winamp ne dela...Grem v output device in naštimam tam mojo zvočno, vendar ne morm obkljukat allow hardware acceleration....mislim da je to krivo da ne igrajo zadnji zvočniki.Piše pa da ne morm obklukat zato, ker so kao broken drivers...A se da kako totalno zbrisat vse file-e od zvočne pa da pol na novo inštaliram orioginal driverje...Ker se mi zdi,da preden sem ga formatiral da so mi vsi zvočniki delal...in niso bli broken...???????
Life is life .... na na na na na

Sami ::

Na plati 8RDA3+ imam 5.1 zvočno in sem imel isti problem, rešil pa sem ga takole:

zaženeš winamp->Options->Preferences...->Plug-ins->Output->DirectSound output->Configure-> dodaj kljukico na Allow hardware acceleration in zadeva pri meni dela.8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zheegec ::

Vazno je katero plato imas, potem lahko priblizno vemo, kaksno zvocno imas.
Downloadaj si driverje iz strani proizvajalca tvojih plat, pa bos potem videl. Naceloma pa naj zadnja dva zvocnika ne delujeta pri stereo zvoku :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

neoto ::

Enak problem sem imel z integrirano zvočno tudi jaz. Prijatelj mi je takrat dal driverje od ene druge plate z zapletenim zaporedjem pri nameščanju, potem pa je stereo zvok na sorround preklopu.
Pri Creative Live 5.1 pa to dela brez problemov (kakor je že en malo prej omenil).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353328 (2858) connel
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016051 (9990) FlamE#7
»

Težave s 5.1 sistemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
91260 (1145) cojss
»

Winamp in 5.1 zvok:(

Oddelek: Zvok in slika
111725 (1529) Duke Nukem
»

Novi nForce driverji 4.24

Oddelek: Programska oprema
302000 (1099) ERGY

Več podobnih tem