» »

nabava interneta?

nabava interneta?

iBojan ::

Pozdravljeni!

Preselili sem se na Černetovo (blok, LJ) pa me zanima kaj za interneta si naj nabavim. Trenutno imam dialup preko Volje kar se mi definitivno ne dopade. Sedaj pa me zanima ali je boljše da si nabavim kabelski internet ali adsl. Zanima me stabilnost na tej lokaciji, kajti na žalost nikogar ne poznam, da bi ga lahko vprašal. En kolega mi je govoril, da je baje kabelski internet živ obup. Če kdo živi v tej ulici ali okolici nam mi prosim napiše kaj naj nabavim ter kakšni so stroški.

lp, _GeS_

Roadkill ::

Pozanimat se morš kaj imaš na voljo.
Najprej, če je v tvojem bloku kabl/adsl sploh možen, potem pa kateri ponudniki pokrivajo tvojo lokacijo. To najbolj zihr izveš tako, da jih pokličeš in se pozanimaš.
Recimo arnes, amis, telemach (ne priporočam) in še kak kabel, alternativa je pa siol.

Jaz ti ne morem svetovat, ker imam obupnega kablskega operaterja (takega v LJ ne boš našel). Stvar je menda taka, da zna bit dober kabel boljši od adsl (nižji ping, večji upload) in to za primerljivo ceno (triera je en izmed takih menda), je pa adsl zelo vredu v vsakem primeru. Sploh če imaš status študenta..
Ü

Slowenc ::

Če že imate kabelsko, vzemi kabelski net.
Skiny gate.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL Splitter

Oddelek: Omrežja in internet
192193 (2065) Malajlo
»

Ljubljanski kabel in internet ponudniki

Oddelek: Omrežja in internet
193620 (3065) Slowenc
»

Nasvet o intrnetu

Oddelek: Omrežja in internet
151410 (1083) Ales
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049928 (7610) flipflop
»

Kabelski internet - vprašanje?

Oddelek: Omrežja in internet
141922 (1374) Soprano

Več podobnih tem