» »

GeForce

GeForce

Neo32 ::

Problem je pa tale, zakaj ob gledanju divx filmov slika laufa tako pocasi pa kr zvok zacne prehitevat sliko. In filma sploh ne mores pogledat ker je glih tko kukr bi gledov diapozitive:D. Vsi spili pa delajo normalno brez problema. Imam pa:

AMD K-6 2 300@350
Asus P5A-B
GeForce MX 32MB
Abit AU10

Huey P ::

Downloadaj si najnovejši DivX codec (4.01) in BSPlayer ali nekaj podobnega.
Verjetno je pa tudi, da imaš v kurcu CD-ROM, ker malo zašteka potem pa mora hitro naprej brati, da se slika ujame z zvokom.

Kakšen CD-ROM pa imaš?
Pa downloadaj si progič CD Check pa poglej, če ni CD kaj zjeban...

..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

CD ROM je kr se men zdi cist ql Teac 4X4X32 pa tud to je tud pr filmih k jih z diska gledam an, tko da ne vem...

Neo32 ::

Sam poglej si tole, prej sem imel divx codex 4.0 pa mi je delal bl pocas vse skupej, zej mam pa 4.1 pa dela normaln. Svasta:)

Huey P ::

In spet sem rešil en težavo.
Damn I´m Good!
:D:D:D:D:D


..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Am sej ne bi rad pokvaril tvojega razpolozenja, sam slika dela normalno, zvok pa se vedno prehiteva sliko:\:\:\

Huey P ::

Po vsej verjetnosti je kriv CD-ROM...

S katerim programom pa gledaš DivX filme?

..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Gledam jih s programom Playa, pa gledam filme s diska.

Paramedic ::

Še enkrat inštaliri kodek 4.01, s tem da če si prej dal yes, dej zdej no, ali obratno.
End transmission.

Huey P ::

Tale program The Playa je šit. Raje si dol vzemi BSPlayer, PowerDivX, GDivX, MicroDVD 1.0 ali 1.1.

Pa potem poročaj...


..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Am ja cel dan se nism oglasil zato ker je kabl crknu. Am ja vse sm probov nc. Cist nc, se zmeri na zacetku filma laufa vse normaln pol pa spet zacne prehtevat zvok.:'(:'(

Huey P ::

Hm, to je zlo čudno...(!)
Možno je tudi, da imaš (pre)slab procesor (AMD 300@350)...

Downloadaj si (če si še nisi) tole zadevo (po mojem najboljši player);

- Power DivX vsebuje Anti Freeze in nek G400

Aja, pa še to; Downloadaj si tudi CD Check, ki ti preveri DivX CD-ROM, če je slabo posnet ali karkoli drugega. Ker en je pisal, da mu je film štekal pa je na koncu ugotovil, da je v filmu bila bsaka 15. slika podvojena...


Pa probaj tale film gledat na kerem drugem PCju...

..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Kje pa dobis Pover Divx?

Huey P ::

..::DOOM III: The Legacy::..

dexter ::

A mas desktop na 32 bitnih barvah?
Ce je to to,dej na 16 pa probaj lavfat.

V bsplayu mas za nastimat kak destop hoces imet ko je full slika,v tvojem primeru nebi sel cez 640*480*16.

LP
"...And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you"part of Ezekiel 25:17

Neo32 ::

Sam res ne stekam tega, prej k sem imu ati rage 2mb so mi filmi delal zej k mam pa geforca(ok res ni ne vem kaj) pa ne delajo. Fak ke je tuki logika. A obstajajo se kaksni bolsi driverji za geforca kukr pa original???

Huey P ::

Ne, boljših detonatorjev ni kot tisti nVidini. Meni so najboljši 12.90 ali pa 12.41.
Ta tvoj problem je res zakompliciran... - gledaš filme z CD-ROMa - šteka, z diska - šteka, v BSPlayeru - šteka, v PowerDivX - šteka,......
Probaj gledati ta film, ki ti šteka na drugem PCju (pri kolegu) pa, če tam ne bo delalo, potem ni druge rešitve kot format c: /u

Aja, pa še to - omenil si, da si imel ATI Rage grafukuljo - si formatiral disk preden si zamenjal z GeForcem? Ker, tudi če ti driverje od ATI Rage dol zbrišeš (s kakršnimkoli programom) še vedno nekaj ostane, zato ne obstaja drugo kot formatiranje, da si 100%, da si zbrisal driverje...


..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Ja driverjev za atija zihr ni vec gor ker sem kupil nov disk in so gor sam driverji za geforca:)

Neo32 ::

Mah men se zdi da je kr plata kriva ker podpira samo 2X prenos in to bo vrjetn to. Nc novo plato bo treba nabavit, sam ke pa dnar dobit to je pa spet problem. Hvala vseen za pomoc!

LP

Huey P ::

Plata ima tudi velik pomen pri predvajanju DivXov (resno)...

..::DOOM III: The Legacy::..

Neo32 ::

Zgleda da res. Mah bo ze, tko al tko si morm novo platko kupt, k pr tej plati pa procesorju zgublam zivce ze kr neki cajta.

Thnx za pomoc!

LP

Huey P ::

Samo (ZA VSAK SLUČAJ) bi jaz nesel film k kolegu pa tam preveru, če normalno dela. Ker, če tam tudi šteka si lahko brez skrbi...

..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zahteve za gledanje divx filmov

Oddelek: Strojna oprema
493034 (1794) Azrael
»

gledanje DivX filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
331827 (1006) smash
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271779 (1421) Binji
»

DivX podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
61274 (1053) Huey P
»

En dober program za gledanje DivX

Oddelek: Programska oprema
61034 (869) baghera

Več podobnih tem