» »

System Of A Down - Mezmerize

System Of A Down - Mezmerize

Zheegec ::

Ze kdo poslusa nov CD njihov? Meni so prav smesni ratal, po eni strani bolj komercialni (newmetal bend sicer), po drugi strani pa imajo nekatere komade cisto drugacne, sploh mi je smesna vkljucitev synthisizerja v enem komadu :D
So pa komadi spet precej melodicni, tako kot v Toxicity, v besedila se moram se malo poglobiti, vokal je se vedno zakon tako kot vedno.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

R33D3M33R ::

Kul, moram iti poslušati to. Toxicity mi je eden najboljših albumov ever :))
Sicer pa že imam vse tri originalne cdje od njih :8) , zaj pa morda še četrtega :)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Monster ::

hmm .. meni se zdi ta album najbolši od vseh ... res niso več tak hard, samo so pa veliko bol dodelani in melodični, pa še veliko različnih ritmov majo(sicer ne da bi jim jih kdaj manjkalo ;)) tak da si komadi niso preveč podobni ... najbolši res :)
Ka zaboga...

NoUse4AName ::

Nisem vedel da ze imajo nov album. Odlicno. Osebno so mi do zdaj bili z vsakim albumom boljši, upam da so trend nadaljevali.

Zheegec ::

Ja, ne vem ce je ze v trgovinah :D Poleg Metallice edini od katerih imam original CD 8-)

Meni pa Steal This Album ni bil ravno dobr, itaq so bili gor tisti komadi ki niso bili na 1. ali 2. CDju.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ill_nino ::

Toxicity in system of a down sta dobra cd-ja, na steal this album je nekaj dobrih komadov, nov cd... hja... ne vem... bolj ne kot ja...
Are you crazy?
Yes sir!

Vesoljc ::

meni pa ni tolk svoh. se posebi mi je zanimiva zamenja glavnega vokala v enem komadu...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Monster ::

heh ... zanimivo .. on old school hollywod je jako zanimiv .. pa to da sta vokala skor razdeljena na 50:50 .. aja pa letos bojo se dali en ALBUM ven baje
Ka zaboga...

usavko ::

Ja jst komi čakam nov album:O . Baje da je izšel 17.5., to pomen danes, me pa zanima kdaj bo v Slovenijo pršou.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: usavko ()

urkoman ::

Kdor pravi da je nova plata slabsa od ostalih se moti. Resda je treba parkrat poslusat, to je pri vseh dobrih komadih (drugace pa poslusite Pink in ostalo kar je po MTV). So pa Systemi precej izboljsal kvaliteto igranja, poslusat je treba kitaro, po kateri drgne un Pscyho :D, pa vokalno vecglasje je povsod, pa smo skor pr Beatlih(svoje cajte zlo dobra skupina, zdej se jih ne poslusa vec ampak kdor se mal spozna na vokale, bo vedu da je to ful treninga)

lp
Urko Žurko

Zheegec ::

Meni Serj Tankian ful hudo poje, dvoglasje je bilo ze prej, ampak sedaj ga je vec. Kvaliteta igranja se mi ne zdi boljsa, je na podobni ravni. Sam stil je manj izstopajoc od mnozice bendov na trgu, imajo pa zanimive prijeme pri nekaterih komadih... saj boste ze slisali, kdor se nima :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Sadida ::

Kakšn se vam zdi hypnotize:D

Zheegec ::

Ergh, they're getting worse and worse. Sploh mi ni všeč.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Maximus ::

Po Toxicity-ju sam še na slabš ;( :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hard rock / metal / heavy metal bendi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10240318 (33801) Nissan_GTR
»

gothic metal (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
549234 (7391) R33D3M33R
»

Recenzija novega Siddhartine albuma Rh- (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
637186 (5795) Tic
»

Metal (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5611291 (10414) icek

Več podobnih tem