» »

PowerPC res hitrejši od Pentiuma?

1
2
»

swar ::

Eh maci sux.Ce ne zarad druzga si nekak omejen z nadgradnjami in OC.

lukaz ::

swar: joj no pa a res nebi mal po googlu oz kje drugje pogledal? omejen si kvečem s tem da ne znaš googlat oz kako drugače poiskat stvar po netu. mace se da upgrejdat in navit .
zdj pa prosm tiste k nimajo nč pametnga za povedat oz se oglašajo brez da pregledajo kašna je situacija, da bodte tih ker širte laži.

AtaStrumf ::

lukaz, tisto o Doom 3 je izjavil Anand Lal Shimpi, če veš kdo je to.

Ja sem videl in/ali sprobal par Mac-ov, iBook-a in famoznega iPod-a. Zelo sexy ni kaj, ampak hitrejši ali cenejši pa niso pa če se na glavo postaviš. Mogoče so boljši za kak specifičen program/namen (recimo pumpanje svojega ega), samo v igrah pa nimajo za 5 dkg kvasa.

Apple o performancah laže kolikor je dolg in širok in če si tak slep fanboi, da tega nočeš priznati, tvoj problem. Saj vem, nekako si moraš upravičit zakaj si tako drago preplačal karkoli že imaš.

Owca link please!

jype, ker je IQ 100 verjetno aritmetična sredina in ne mediana, tvoja izjava ne drži čist, razen če se IQ porazdeljuje popolnoma po gaussovi krivulji.

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.

Road Runner ::

apple ne laže v performancih. samo zna prilagoditi razmere sebi v prid :>

Smeagol ::

Piranha.

Komentarji so popolnoma na mestu. Verjetno si nisi pogledal strani. Stran NE govori o primerjanju sistemov! Stran govori o procesorju. In to kar so naredil je cisti larifari.

Poleg tega pa kot ti je ze nekdo zapisal je cena della nizja. Poleg tega primerjanje cenovno enakih sistemov in jih dat v igro je se vecja neumnost kot testirat procesorje pa dati konkurencnemu neko cheap kartico.

Koliko rama imata? Koliko diska? .... Dell pac ocitno ni namenjen domaci uporabi, oz igranju iger. Ima zelo mocan procesor in zelo svojh graficno. Kot tak je npr. zelu uporaben za build masino ali kaksen server,....


Sicer imas pa link zgoraj in poglej, pa bos videl zakaj vecina meni da gre za totalno nategovanje morebitnih kupcev.

AtaStrumf ::

Jp OwcA, zgleda da ga tudi AMD nekaj sere, kot ga itak večina proizvajalcev, samo nihče ne gre tako daleč kot Apple.

lukaz ::

AtaStrumf: kaj je normalno igranje je za vsakega človeka subjektivno. un je najbrž z anandtecha (link please). torej če te prov razumem vsi ki ne uporablajo računalnika za špile so fashion victime? jst nikol nism reku da je apple hitrejši ali cenejši. če ti smatraš da je računalnikov glavni namen pumpanja ega ali dalšanje ku*** potem ti ni pomoči, saj veliko ljudi uporablja računalnike za delo. slep si kvečem ti, saj si ne vidiš/dojemaš kaj ti jst probam povedat in si zmišluješ reči, ki naj bi jih jst kao reku. Jst ne opravičujem nakupa tega računalnika, saj je edini mac ki ga mam en str 233mhz g3 z 512 rama in 20gb diskom. a ti povem foro? plačal nism nč. je pa res da imam v službi kar dosti opravka z maci in da ga ni čez stabilnost in uporabniku priazno okolje. aja sej kaj ti pa jst sploh to razlagam, sej sm sam fashion victim k ne uporablam računalnikov sam za igranje :\

BigWhale ::

Pa kdo vam je rekel, da morate kupiti appla, pa kaj ce je apple rekel to ali ono, pa kaj ce je boljsi/slabsi. Saj vseeno. Vi ste itak najpametnejsi in najboljsi in veste kaj je za vas najboljse.

Ne se zdaj usajat. Ni ga podjetja, ki ne bi objavljalo testov, ki njih kazejo kot zmagovalce. A zdaj je pa apple, bad bad bad guy?

Al vam gre samo na zivce, ker nekje pise, da je en racunalnik hitrejsi od vasega? So what? Jaz po mojem abaku kuglce sibam levo in desno z visoko podsvetlobno hitrostjo.

Ampak druga verzija abaka bo ful boljsa, ker bo imel namesto kuglc elektorone in jih bom lahk sibal levo in desno s svetlobno hitrostjo!

64202 ::

> Jaz po mojem abaku kuglce sibam levo in desno z visoko podsvetlobno hitrostjo.

Kak n00bovski abak. apt-get install black-hole
I am NaN, I am a free man!

mir_ror ::

mac je sranje!!!

...delau sem gori...pa daj daj...ko se sesuva ko hiša iz peska...
...hitrejši ni..sigurno..pa smotane miške majo za popizdit...pa čist nič pregledni niso!!!

mac suxx!!! windows or die!
IntelQuad9450 3,6Ghz-AsusRampageFormula-nVidia285GTX-8GbGOCZ1066mhz-WDraptor

BigWhale ::

Em, lol?

Suli ::

:D Kakšne izpade imajo nekateri.

Če bi bil Mac cenejši bi si ga kupil, ker je težko dobit tako multi platformoo, da tako lepo deluje "out of the box".:8)

CCfly ::

Če pa gospod Jobs ne uspe pogledati menjalnega tečaja dolar-evro.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

jype ::

CCfly: Documentation is like sex: even when it is bad it's better than nothing.

Narobe. Napacna dokumentacija lahko povzroci bistveno vec skode, kot ce je ne bi bilo (ker sem to dozivel zdaj vem).

Ma, tisto z iQ je priblizna ocena kolektivne mentalne kapacitete (ki je s stevilom ljudi v vzorcu v povprecju obratno sorazmerna).

Gre za to, da ljudje pac kupijo persil za v pralni stroj, pedigre za psa in radeon 9200 za igrce zato, ker jim to priporoca prodajalec (oz. neka reklama).

Jaz nisem kupil maca zato ker je en bebav marketing sproduciral reklamo, ampak zato, ker sem sel tja, ga pogledal, videl kaj dobim, pogledal se ceno in ugotovil, da podobnega PCja ne dobim za tak denar (mam powerbooka), sploh pa ne takega, kjer bi out of the box delal skoraj ves GNU software (ki ga rabim pri svojem delu).

Pa ja, seveda ga pohvalim, odlicno mi sluzi in je bil vreden svojega denarja. Videl sem ze prenosnike, ki so cenejsi, zato tudi vem, zakaj so cenejsi. Pa ne recem da je apple za vsakogar, ali pa da je najboljsi, a zame se je izkazal kot blazno dober kompromis.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove računalnike Mac Pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
6710510 (8144) Jst
»

Apple naznanil novega iMaca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Procesorji
13415510 (9480) root987
»

PC in LCD eno ohišje

Oddelek: Strojna oprema
81068 (930) kljucavnicar
»

Novi produkti iz Apple-ovih logov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
579800 (7994) BladE_
»

PowerPC res hitrejši od Pentiuma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
648147 (5974) jype

Več podobnih tem