» »

Težave s štekanjem računalnika

Težave s štekanjem računalnika

NoraBsa ::

Torej problem je naslednji.
Rač: AMD64 3500+
2x 256MB Corsair
Asus A8V deluxe
R9600 XT
SATA 160Gb Maxtor

V glavnem računalnik, mislim, da ni potebno poudarjat, da je nov. Zdeva je pred časom začela štekati. Ampak Kar fino štekati. Štekne ob vstopih v igre, že ob filmčkih, ampak štekne za nekaj sekund (okoli 10) in gre naprej. Ok, med igrami enako, Zadnje čase celo med uporabo worda in media playerja.

Danes se mi je zgodilo, da se sploh ni zbootal. Ekran je ostal črn, zvočniki so se mi drli. SYSTEM FAILED CPU TEST..

V glavnem matična je zamenjana v petek. napajalnik v sredo. Windowsi so na novo postavljeni.

Najbolj smešno. računalnik sem nesel k kolegu pregledat in tam normalno deluje.. Kaka ideja? razen miške, tipkovnice in ekrana, ter povezave na internet kaj drugače ni tam nič..

Lp in hvala za ideje..

Jan987 ::

lej če je nov ga nes nazaj na servis z vsem (miška, tipkovnica ekran......)

gkovac ::

Kaj pa elektrika? Kabel? PRobi dobit kakšno prednapetostno zaščito... mogoče ti bo to rešil problem.
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

NoraBsa ::

Fora je, da sem probal še vse. Od nove matične, do novega napajalnika, vse, UPS... Ampak očitno je res elektrika kriva za moje težave ker kolegov računalnik pri meni dela isto težavo. isto štekne. ne vem poklical sem električarja, da pride pogledat kaj je z elektriko. ta teden enkrat bo prišel, da vse zmeri napetost, upor...... Na ameriškem forumu sem napisal post in so mi odgovoril, da lahko je problem ker si mi zgublja nula -ground od elekrtike. Pravijo, da se take težave lahko pojavljajo tudi zaradi tega. Ne vem, zadeva je bila tudi pri Dvorjanu, ne ven če ga kdo pozna verjetno ga ker je šturčko za računalnike in njemu zadeva dela normalno. pravi, da je stabila. pognal sem vse možne teste za grafiko in za proc sve dela 100% with out error. Res bi lahko bila le še elektrika, a se bojim, da bo električar rekle, da je sve vredu. Potem pa mi bo počasi že zmanjkalo idej. Ali je možno da mi zaradi kakšnega virusa ali pa spy ware ali kako se že temu reče, to šteka, imam Avast anti virus, Spy Sweeper, Microsoft anti spy ware, pa najde nič. Kaj predlaga še. sem že na temu, da sve skupaj prodam in začnem spet uporabljati svoj PS2, ki ne dela problemov. Prosim za pomoč ker to je že sve skupaj malo smešno. Zadeva je nova- pc in bi morala delovati.8-O

R33D3M33R ::

Mogoče je pa ravno električni priključek v tvoji sobi kriv za to sesuvanje. Mogoče je napetost začela nihati. Se mi je že zgodilo, da se mi je računalnik enostavno sesul, ker je sosed preveč obremenil linijo...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

NoraBsa ::

Sem v hiši tako, da sosed ne vpliva name. Pride električar ta tedne in sporočim, ko bo kaj novega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN Messenger problem

Oddelek: Programska oprema
121712 (1438) R33D3M33R
»

prekinjanje internetne povezave

Oddelek: Omrežja in internet
162221 (1623) m0LN4r
»

Kateri brskalnik uporabljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
533865 (3233) 64202
»

Vsake toliko časa se ji "odpiči" ;)

Oddelek: Pomoč in nasveti
8864 (714) Tito
»

crashanje browserjev in explorerja

Oddelek: Programska oprema
5732 (645) marvin42

Več podobnih tem