» »

Hidden text

Hidden text

CCMbrother ::

Problem imam z skritim tekstom....v css imam takole

.text {
margin-top: 120px;
margin-left: -90px;
position: absolute;
clip: rect(0 254 338 0);
overflow-y: hidden;
top: 0px;
left: 50%;
width: 216px;
height: 340px;
visibility: visible;
font-family: Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif;
font-size: 14px;
color: #FFFFFF;
}

Aja...tekst pozicioniran na neki sliki....skratka....v ie-ju, maxthonu je ok-tekst skrije....v operi in firefoxu ga skrije le do neke mere....recimo...če tekst označis, se vidi tudi tistega, ki je skrit...kr neki...

To rabim, ker je premalo prostora za cel tekst in bi rad, da bi se tekst scrollal (oziroma, da bi ga lahko uporabnik z gumbom manualno scrollal).....pa se mi že tukaj ustavi!

pivmik ::

Poskusi z:
display: none;
LP, Gregor GRE^

Ziga Dolhar ::

Sledi picniku, in pomisli še, zakaj imaš tole:

visibility: visible;

?

Sicer pa, če sem prav razumel, kaj bi rad, si se rajtam mal preveč komplicirano lotil zadeve. Dej link :).
https://dolhar.si/

CCMbrother ::

Povezava ...tukaj je link do delovne verzije pri resoluciji 1024*768 (character encoding je na tem strežniku drug kot bo, zato šumniki ne delujejo :D )...za večje resolucije imam že poskrbljeno, sam najprej moram tole porihtat! Tole zgleda grozn :D ! Hja, sam če dam display: none; potem mi teksta sploh ne prikaže! Zakaj pa clip: rect(0 254 338 0); ne deluje v firefoxu in operi kot bi moral? To je res testna verzija...tko da me ne preveč napadat! :D

Zgodovina sprememb…

CCMbrother ::

Hehe...pogruntal....ktera bedna :) clip:rect(0px, 254px, 340px, 0px); ...ni bilo vejic vmes :)....LOL!

CCMbrother ::

Kako bi pa zdej to scrollal z tistima gumboma ob strani?...sem poizkusil z par skriptami, pa mi potem gumba kar premakne in se cel design porusi...ima kdo kako dobro java scripto za to?

njok ::

Link ne dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1298341596 (733) sunniegoldie
»

Prikaz strani na različni resoluciji-Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
151904 (1632) kr?en
»

meni razporejen po celotni dolžini

Oddelek: Izdelava spletišč
72160 (2028) XzupanX
»

poravnava li elementov

Oddelek: Izdelava spletišč
82107 (1972) boss-tech
»

Scroll teksta

Oddelek: Izdelava spletišč
61046 (970) CCMbrother

Več podobnih tem