» »

Scroll teksta

Scroll teksta

CCMbrother ::

Rabil bi kako dobro java skripto za scrollanje teksta....ampak ne tisto nadležno avtomatično scrollanje......Tako da bi uporabnik kliknil na nek gumb in bi se tekst zascrollal dol in spet gor za drug gumb....sem že vprašal strica google-a, pa so same skripte namenjene za bannerje, torej da se zadeva sama scrolla. Drgač sem zadevo rešu z css-jem ...position: absolute; clip: rect(0 254 338 0); overflow-y: scroll;...sam potem grdo zgleda, ker je tist scrollbar ob strani in čisto uniči design....! Hvala!

CCMbrother ::

Aja, pa se ta overflow-y: scroll; deluje le pri internet explorerju! Res bi bil hvaležen, če bi kdo imel kako rešitev za scroll teksta...bilo kakšen, sam da bo delal v vseh browserjih!

Hair ::

Whenever people agree with me, I feel I must be wrong.

CCMbrother ::

Tnx! Sam tale zadeva ne deluje dobro....iščem naprej....! Rad bi, da bi uporabnik naredil mouseover čez moj gumb in bi se mu tekst scrollal dokler ne bi uporabnik umaknil mouse-a z gumba...al pa vsaj da bi ga drzal dokler ne bi prišel do željenega teksta.

rokpok ::

Spremeni onClick handlerje v onMouseOver ali nekaj takega.
Rad bi bil pingvin.

CCMbrother ::

Povezava do delovne verzije. Uspel sem najti eno skripto, ki pa mi je nikakor ne uspe usposobiti....javlja mi napako na line56, kjer imam tole : var wndo = new dw_scrollObj('wn', 'lyr1', 'lyr2', 'lyr2', 'lyr4', 'lyr5');

Line:56
Char:3
Code:0
Error:'dw_scrollObj' is undefined

Kje zaboga sem zabluzil?

CCMbrother ::

Hja, še vedno nisem čisto do konca usposobil skripte.....tekst se prikaže, samo se ga ne da scrollat z gumbi, ce pa ga označiš, pa se scrolla....kr neki....

Pa potem imam povezave na layerje naprej, pa se mi tekst ne odpre na vrhu, ampak tam, kjer sem pri prejsnjem layerju koncal....

Res bi se že rad znebil te strani...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako začeti minati BTCje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
11932 (654) c3p0
»

Ocena strani www.lekt.si

Oddelek: Izdelava spletišč
101627 (1141) thramos
»

Statično ozadje?

Oddelek: Izdelava spletišč
11985 (818) barelyLegal
»

Hidden text

Oddelek: Izdelava spletišč
61057 (967) njok
»

Scroll bar za text okno

Oddelek: Izdelava spletišč
11849 (762) njok

Več podobnih tem