» »

Digitalni fotoaparat do max. 50.000sit?

Digitalni fotoaparat do max. 50.000sit?

jurcy ::

Torej kolega se zanima za digitalni fotoaparat v v cenovnem rangu do 50k max. Je čisti začetnik na področju fotogarafije, zato ne rabi nevem kaj, fajn bi blo da bi pa meu čimbol kakovostne slike pa biu čim bol pocen.Sliku bi pa predvsem kake rojstne dneve itd.Se pravi amaterski nivo. Torej išče se najboljši fotoaparat po ceni/zmogljivosti do 50.000 sit.>:D




Hvala, Lp
  • spremenil: jurcy ()

Dekinio ::

Naj da 8k poleg pa nak kupi tole klik, 2-3k poleg pa dobi 512Mb kartico.

jurcy ::

drugih predlogov ni?:\

joze ::

NAj si pogleda Sonyja, sam si lastim dsc p52, ki je starejši model ampak jaz sem z njim za moje potrebe(cca 100 družinskih slik na mesec) zelo zadovoljen.Slike so lepe čiste lahek je za uporabo in kar je zame najbolj pomembno z njim lahko posnamem neomejen video z zvokom solidne kvalitete, kar je če imaš majhnega otroka neprecenljivo.
Je pa res da drugih nisem preizkušal.

RC14 ::

Canon PowerShot A510: Je zelo dober digitalc za svoj denar. Pa fajn je ker ima 4x optični zoom,bo lahka malo bolj približal kakšne ženske.:D . Drugač pa tud kak Sony Cyber-shot DSC-P73 ni švoh, sam so pa spominske kartice dražje pa mislim da so zdej prišli ven novi modeli. Oba sta dobra za, ne preveč zahtevno rabo. Sam imam Cannon A75 pa dela lepe slike, in pa kar je men zelo pomembno dobro ostri v rahlo slabši svetlobi.

Lp

antonija ::

Vsi low level digitalci delajo podobne fotke... noben od njih ni dober za resno delo, velika vecina je pa popolnoma zadosti za vikend druzinske fotke. Izbes si cenovni rang in funkcije ki jih _nujno_ rabis in gres kupit. So pa majhni in robustni fotkici (minolta X serija, tamali pentax) malo drazji, tisti malo vecji in plasticnejsi pa so malo cenjsi.....

Za opis posameznih fotkicev in iskanje po lastnostih pa le urno sem!8-)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BigFoot ::

Sam sem si par mesecev nazaj nabavil Canon A400, in sem super zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigFoot ()

jurcy ::

ka pa recimo kej takle?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri digitalni fotoaparat za okoli 100 K

Oddelek: Kaj kupiti
363045 (2533) gremlinatorv
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473167 (2530) TribesMan
»

digitalni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
172086 (1838) Fizikalko
»

Katerega digitalca kupiti do 400evrov

Oddelek: Kaj kupiti
462292 (1807) leonius

Več podobnih tem