» »

Kao pretemen tekst ....

Kao pretemen tekst ....

Bungee- ::

Berem tele threade, pa ugotavljam da se ljudje nekaj pritozujejo nad barvo strani. Hmmm zdej ne vem kaksno resolucijo in kaksno globino barv majo vsi nastavljeno. Meni se zdi vse popolnoma vredu, barva je ravno prava da ti ne izzge oci. Tako da gre vse pohvala avtorjem !8-) , da so nasli cist QL barvo. Zdej pa se detajli kako imam jaz nastavljeno grafikuljo :) 1152x846, 32bit true color, 85Hz osvezevanja. Aja ne smem pozabit monitor imam na 100% kontrastu in na 0% svetlosti, kar pripomore da ne trpijo ocke. Torej TRY IT
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Mate ::

JAh odvisno od tega kaksen monitor mas.

Bungee- ::

Hmmm ... za enkrat sem se na vseh monitorjih prav krasno zivel ce sem ga nastavil na 100% kontasta, lahko tudi manj seveda in na 0% svetlosti, ker drugace izziga ucke, potem moras pa ocala posledicno nosi, jest za enkrat samo soncne8-)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

edmund ::

Jah, pa tudi od grafične je dokaj zlo odvisno...

luni ::

Bungee zgleda da si prevec navajen gledat svet skoz soncna ocala... Jaz sem dal monitor na 0% svetlosti ( kontrast je itak vedno na 100% ) pa nisem razlocil crk od ozadja :). Svetlost na mojem monitorju je na CENT. oziroma okoli 50%.
Artificial Intelligentia

Sergio ::

jest mam svetlost na 70 pa kontrast na 100
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

OrlyTM ::

jest mam pa 1600x1200@85 in kontrast in svetlost kot pač pride ... mam vrtljive gumbe :)

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

roro ::

Res je ponavadi najbolj prava svetlost okoli 50 %, z manjšimi odstopanji od monitorja do monitorja. Slika je v večji meri odvisna od grafične kartice, tako da tisti, ki imate težave, to pripišite njej. Na GeForcu doma strani izledajo "slabo" (predvsem sive črke), ampak "slabo" izgleda tudi večina drugih spletnih strani, na Matroxu v službi pa super. Kljub temu sem tudi jaz za malo svetlejši oddtenek črk.

Matty ::

Glede svetlosti teksta... na G400 kartici je vse OK v IE4+... Sam koj ko das gor Netscapa, zacne slo.tech nekaj carat z barvami in drugimi zadevscinami...

Tko da... priporocen za ogled je IE!

Primoz ::

Mi smo že nekajkrat povedali: "Ta stran v NS4.5 NE DELUJE. Omislite si Opero (www.opera.com) ali Netscape 6 (Mozzilo)!"
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

razlika med bleščečim/svetlečim LED zaslonom in anti-glare LED

Oddelek: Pomoč in nasveti
175589 (5273) tony1
»

barvne nastavitve monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
51020 (938) Pyr0Beast
»

Problem z glavobolom za PC-jem

Oddelek: Pomoč in nasveti
101677 (1479) BluPhenix
»

Topel LCD zaslon in pekoče oči

Oddelek: Strojna oprema
403771 (2366) Hux
»

Pretemna slika na monitorju

Oddelek: Zvok in slika
5883 (827) Caligula

Več podobnih tem