» »

maxxcell baterije za GSM aparate

maxxcell baterije za GSM aparate

biasko ::

Živjo!

Mene zanima če kdo pozna baterije za mobilne telefono izvajalca MAXXCELL. Namreč sam sem kupil baterijo za Sony Ericcsona k500i in sicer na bateriji piše da ja 1900 mAh in je Li-Poly, zelo čudno se mi zdi kako rata njim spraviti v tako škatlico toliko kapacitete, če je originalna baterija le 700 mAh. Je možno da je tule tudi nateg stoletja? Mislim da je..namreč bral sem neki nemški forum kjer je neki tip meril kapaciteto baterije in ugotovil da je po njegovih podatkih baterija še slabša od originalne.

http://zaurus.help4free.de/html/modules...

Rad bi imel baterijo ki zdrži cca 7 dni, vednar sem se očitno motil. Za telefon k500i najbrž to ni mogoče. Rad bi izvedel nekaj več o teh baterijah.

Ker sem že pri baterijah me zanima še podatek kdaj lahko baterija v mobilnem telefonu exlplodira, zanimata me le Li-on in Li-poly baterije, zanima me zato ker se bojim kupiti XY baterijo in tvegati da jo raznese!

Upam da bom imel srečo in bo tole videl kakšen strokovnjak ki bo podal dober odgovor.:D
Hvala!

biasko ::

zanima me pa še nekaj... kakšna je razlika med Li-poly in Li-ion.. Ali je možno da ima Li-poly večjo kapaciteto.
Bral sem da je razlika samo v tem da li-ion ne moremo oblikovati po naših okusih, li-poly se pa da oblikovat.
hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava baterij v baterijskem vrtalniku

Oddelek: Loža
349283 (8576) einstein :P
»

Dokončan dvojedrni Snapdragon (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6313886 (11804) lurker
»

Različne baterije za K700i?!?!?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121364 (1364) SmeskoSnezak
»

Li-Ion vs. Li-Poly (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8014002 (12567) Pyr0Beast
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264602 (3761) boych

Več podobnih tem