» »

IZKUŠNJE Z kYRO 2

IZKUŠNJE Z kYRO 2

Kriko ::

pOVEJTE ČE LAHKO IN KOLKO NAVIJEM kYRO 2 IN KAKE IZKUŠNJE IMATE Z TEM!
kAKO LAHKO NAJLAŽJE PO NAVITJU OPAZIŠ ČE SI KAJ PROFITIRAL!!
Kje bi dobil informacije kako je najboljše nastavit nastavitve za Kyro 2?

IceIceBaby ::

Jaz sem se ravno zdej spravu lotat gor uporček za voltage hack. Gor sem namontiral volcanoII z original ventom 60mm. Podobno kot je blo pred dnevi v novicah opisano. Ko bom nalotal in navil stvar bom poročal.
Aja...pa če boš deval gor volcanota ti priporočam da v njega povrtaš 2 luknji pa z vijaki pritrdiš ne z lepljivo termalno pasto.

OZZY ::

Kriko: Ne mi več pisat z velikimi črkami po forumu. Če ne veš to pomeni DRETJE to pa je nezaželeno. Pa tud tvoj problem in vprašanje ni tako nujno.
Go with the flow.

IceIceBaby ::

no zdej sem tut že navil kyrota...u powerstripu nastavm hitrost na 197 (ram in core) in mi še lepo dela. Ampak na ramu še nimam hladilnih rebrc. bom poročal ko bom še tisto gor prlimu :) upam da bo še šlo kake par MHz

Kriko ::

OZZY!
OK glede velikih črk hvala ker si povedal bom vedel za drugič. Bonton je bonton!
Kst!
Če se da bi te prosu za kako slikico ali kak nasvet, pa lahko kar na mail!

Kriko ::

dajte KYRO-vci, povejte mi kako naj optimalno nastavim kyro 2 grafično. In kje je kakšna stran kjer opisuje optimalne nastavitve!

Malecky ::

Men je to glih eden s te table pomagal sam sem pozabil ker page...

Jest sn zadovoljen s Kyro-m sam OC ga še ne bom.

Če te jebe Colin Mcrae Rally2 ipd. ti lahko malo pomagam ker je vsa fora v Regestriju mal spreminjaš pa gre sprobat je treba:D

Kriko ::

Ja povej mi kaj glede nastavitev. Če uporabljaš kako orodje (program), kateri ?
Res ne dobim nič o nastavitvah. Prej sem imel MX-a pa sem najdu vse!!

Malecky ::

Sej glih velik ti ne morem povedat jaz v bisvu prodajam komponente in sn frendu zrihtal cel kompjuter z KyroII. On je pa strasten oboževalec CMR2 in nisem nikoli pomislil da bi imel probleme z Kyro-m pa jih je pol sva pa pač zamenjala z mojim Prophetom 2MX, jest sn tud opustil igrce sam CMR2 in Counterstrike ipd. še igram. Pol sn jest na tabli vprašal kako naj vštimam delovanje Kyra pri CMR2 pa mi je eden odpisal in napisal url od strani kjer se ukvarjajo sam z Kyro GČ.

Iz mojih izkušenj z Kyrom ti lahko povem da kar ne deluje lahko popraviš s:

Start_run_regedit_hkey_local_machine_software_powerVR_Kyro_Game setings+_dr3d ali opengl ali ddraw

Tle maš pol za vse igre ki delajo probleme ipd. nastavitve nekje sem mel celo spisek kaj lahko pri Kyru vse napišeš npr. Greš pod CMR2.exe in napišeš

Disablerenderonlock "1"

To je sam ena komanda, ki pri Colinu povzroči da igra velllllllllllllliko bolje deluje, za ostale bom pa še mal pobrskal imel sem tudi zelo neuporabne Bios settinge za KyroII.

Kriko ::

res hvala za razlago!
Bi te prosu za ta URL ki ga omenjaš in še za kako stran z nastavitvami, oziroma vse kar bi mi lahko prišlo prav v zvezi z Kyro nastavitvami!!
Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kyro2 32MB?

Oddelek: Kaj kupiti
211324 (1029) Senitel
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261540 (1216) ABX
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614743 (3739) Paramedic
»

kyro II ali GTS 64mb

Oddelek: Kaj kupiti
231845 (1502) OldSkul
»

GEFORCE2 MX????

Oddelek: Zvok in slika
441871 (1220) YiMMi

Več podobnih tem