» »

UPS Sweeks 1000 VA

UPS Sweeks 1000 VA

klevic ::

Lep pozdrav

Pri Mlacomu sem pred tednom dni kupil UPS Sweeks http://www.sweex.com/product.asp?pid=95 že ko sem ga prinesel domov se mi je zdelo čudno saj se ups ni začel polniti ampak je kazal da je pol. OK recimo da so ga napolnili. Priklopil sem ga na omrežje, kjer ni zdržal z enim računalnikom niti 20sek.
Po tem seg ga priklopil na elektriko samega, pa se tudi ni začel polniti.

Ok zanima me če ima kdo ta ups, in če ve zakaj se ne polni, kako delati z njim. V ponedejek ga nameravam nesti nazaj v trgovino.

lp klemen
www.gwost.com

boštjan ::

a nisi nobenih navodil dobil zraven
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

ajko ::

pozdrvljen. z ups-i nisem dosti delal ampak mislim da to dela vseeno kot neka baterija.
mogoce se motim sicer je pa moje mnenje naslednje.

recimo da nobena nova baterija ni do konca spraznjena ampak so vse nekje na pol oz. na tričetrt napolnjene. tak da za tisto pravo delovanje, jo mores najprej do konca spraznit in potem tisto prvo polnjenje more biti nekje 16-18 ur, ne več kot 21ur. to recimo velja za gsm baterije...zdaj ce je za ups tudi TOCNO tako ti pa ne garantiram, vendar pa mislim da če si kupil nov ups, ne moreš pričakovat da če na njega takoj priklopiš računalnik da bi potem deloval recimo 10-15min brez dodatnega napajanja.

tak si vsaj jaz razlagam stvar.

pa lep sobotni dan še naprej,
----------- AjkoSan

klevic ::

Navodil praktično ni, je neka "beležnica" v kateri piše da ga vklopiš v elektriko in se začne polnit....kar se pri meni ni zgodilo.
Sicer pa pri ups-ih mislim da ni neke posebne filozofije. Vključiš ga v elektriko počakaš da se napolni in to je to.

Probem vidim v tem da se mi baterija ne začne ponit, se ni začela ko je bil nov niti sedaj.

Ima mogoče kdo kakšen ups os sweeksa?
www.gwost.com

Tarzan ::

imam UPS Socomec Sicon in sem ga vtaknil v omrežje, ter nanj obesil računalnik. Zadeva deluje odkar sem priklopil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UPS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13027208 (8619) Vuli
»

prenosnik - kako polniti baterijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
4115099 (1869) sh00ter92
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295109 (3982) VIP58
»

Nakup ups (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23628254 (12536) ender
»

UPS - brezprekinitveno napajanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
232961 (2381) MTm2H37rqt7B

Več podobnih tem