» »

HP in printanje z eno kartušo

HP in printanje z eno kartušo

kanabis ::

Dobil sem za šenk, printer od HP-ja 670C. Je starejši ampak ker rabim samo ta text je ok. Dobil sem zraven tudi novo barvno kartušo, črne pa ni...zdaj me zanima če se da z tem printerjem printat če imaš samo barvno kartušo.
lp
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

mikimisek ::

Kakršne so moje uzkušnje s HP-ji se da printat samo z obema vstavljenima kartušama.
Ko sem imel še 840c pa sem ga rabil samo za text sem imel prazno barvno kartušo vstavljeno samo za to da je delal. Črno sem pa menjal.
Če imaš kakšno staro izrabljeno jo daj noter pa bi moralo delat.
LP Marko

kanabis ::

Hvala, pismu se mjo zabasal v kanto ko sem dobil printer ker je nekaj črnila steklo ven.
Če ima kdo kako prazno kartušo se priporčam za PTT in pijačo seveda dam zraven.
lp
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Ted ::

No, ravno z 840c mam pa jaz težave... Že od začetka uporabljam prvi kartuši, črno polnim z neoriginalnimi črnili... Do sedaj vse lepo in prav, dokler mi printer naenkrat več noče printat, gori pa lučka češ da je kartuša prazna. Seveda ni, saj sem jo sam napolnil... Računica je jasna, črnilo v intersparu za 3 kartuše je jurja in pol, kartuša pa stane 7k... Barvna kartuša je bolj ali manj prazna... Ali je možno da mi noče printat zaradi prazne barvne kartuše? Verjetno bi zadevo rešil z nakupom nove črne in barvne kartuše, a za to ceno dobim že nov printer:\ ... Kak predlog?
Mah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ali mora imeti tiskalnik vse barve?

Oddelek: Pomoč in nasveti
378523 (7907) Brane22
»

Nakup tiskalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6316644 (14763) SLO_Matej
»

Nakup neoriginalnih kartuš za tiskalnih HP 840C

Oddelek: Kaj kupiti
61859 (1859) Scarface
»

Kartuše se prehitro pritožujejo

Oddelek: Novice / Tožbe
204096 (2997) OSA
»

Tiskalniki le še kot dodatek h kartušam?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
706193 (4446) Alexius Heristalski

Več podobnih tem