» »

c300 & fps

c300 & fps

romci ::

OK...jst nucam en mal cudn info...kak naj bi bil kej average fps na celeronu 300 & voodo3 2000 v kakem UT ali pa Q3 v recimo 640x480, vse low detail?
Prosm brez 'kupi novo racunalo, na tem to ne mors igrat' :) Sam zanima me.
-- not all those who wander are lost...

Dax ::

Ermm.. kaj pa pa manjka tvojemu sistemu? Mislim, ok... ne vem kak hitr ni, sam ne serjemo vsi keša (žal), sam UT bi ti v 640 in znižanih detajlih po mojem delu dokaj gladko. Pri obeh igrah je dokaj vprašljiv tudi RAM. Karkoli okoli 64 ali več je OK.

sleby ::

Hitrost igre ni odvisna od kolicine rama, je pa odvisno kako hitro ti loada [ mapo etc. ], tako da je vseen kok mas :L>

luni ::

bebi ja patka! v UTju je skoro vse odvisno od rama... ce ga mas 64 (al bognedaj manj) ti more zloadat posebej vsako teksturo, vsako eksplozijo, vsaki model, VSE in prvih par minut spilanja ti bo tak stekalo da je brezveze... pri DeusExu je enaka finta, pri meni (P3 450, Voodoo3) se ga ni dalo spilat gladko niti v 640x480 z vsemi detajli na minimum... pol sem pa kupil 256MB RAMa in sem lahko zadevo spilal na 1024x768 z vsemi detajli popolnoma tekoce!
Artificial Intelligentia

romci ::

OK, torej, ni problem v RAMu...itak je ze vse mim (take masine smo dobil za lan party) in sta tako UT kot Q3A z vse na low detail delala z okoli 15 fps. In to je tisto, kar mi niti pod razno ni jasno...mogoce je bla plata kaka taka cudna noname? Jst sem bil tud 100%, da bi morala stvar delati precej bolj gladko na taki konfiguraciji, izvzeto seveda nalaganje map.
-- not all those who wander are lost...

snow ::

V q3a se ram ne pozna tako zelo. 64 je dovolj. Samo loada na začetku dlje. Jaz imam c333 in v3 2000 ... timedemo 85. Average hm... ene 50? V gužvi manj.

Shadowman-x ::

Ali je možno, da imaš star Celeron 300 (brez 128 cache), kar precej upočasni računalnik napram 300A.
V vednost, ta procesor (obe verziji) je eden izmed najboljših in najlažjih za overclockanje, zato ti priporočam, da ga naviješ na 450 MHz (če ti plata dopušča) in razlika bo očitna.
Poleg tega pa najnovejši driverji včasih veliko pripomorejo pri hitrosti računalnika.

romci ::

Procesorji verjetn niso bli 300A. Plata je dopuscala bolj mal navijanja...enga sem uspel dat na 333 (75x4.5), pa ni blo opazne pohitritve..mogoce +4-5 fps...ampak se je kmal sesul disk, tko da tud ni blo profita. Tud voodooje 2000 smo navil na 165mhz, pa profitiral cel 1 fps. Vse skup mi je res zlo sumljiv in be bo preganjal in my digital dreams se neki casa :)
-- not all those who wander are lost...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doom3 alpha (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
816282 (3820) Malecky
»

Vsem lastnikom GF2 MX/MX400

Oddelek: Navijanje
372110 (1395) AnWar
»

long live Vodoo 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
604447 (3721) Senitel
»

kaj je z mojim GTS-om?????

Oddelek: Pomoč in nasveti
251167 (967) asPeteR
»

premalo za svoje Mhz

Oddelek: Navijanje
61323 (1157) Skankulja

Več podobnih tem