» »

Dilema

Dilema

Tomi ::

Za vse, ki ste trenutno še on-line, imam eno nalogo ( sicer je malo zlobna, samo kaj hočem ).
V glavnem, danes sem bil s frendom na turi in mimogrede se ustaviva pri eni moji kolegici ( tudi sošolki na faksu ), ker je ravno naredila izpit, ampak je ni bilo doma.

Ko pa pridem domov, dobim tole:
baje si me danes SPET iskal..a glede na to, da imam fanta se mi tvoje v določenih primerih vsiljivo obnasanje ne dopade. SPOSTUJ TO! pa še podpis..


Sedaj pa me zanima, kaj bi čimbolj prefinjeno ciničnega poslali nazaj ( časa imate eno uro ). Ker to mi pa gre na živce, ker punca zelo pretirava ( ko me pa rabi, me pa lahko kliče kadar se ji zljubi )..
metrodusa.blogspot.com
  • spremenil: Tomi ()

Thomas ::

Kaj pa če ma v resnici samo tebe?

Kaj pa če nima niti tebe?

A ni to že dost cinično zanjo?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jeti ::

Hja, 1 uro....sm šele pred 10-imi minutami domov pršu, tko da ne bom nč rekel.>:D

Če ti gre na živce, ji to tudi povej. Pa naj se buni, kokr se hoče, ampak ne smeš ji bit na voljo le kadar ona hoče, potem pa se še tkole obnaša do tebe, hehe.:)

ajde!

Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Tomi ::

Thomas, mislim, da nisi najbolj razumel mojega posta. Ker to je ona poslala, jaz pa sem hotel poslati nazaj nekaj ciničnega. Ampak glede na to, da bo ona mene prej rabila, kot jaz njo, se sploh ne sekiram.
Jeti: ja, ti vedno nekaj zamudiš.. Sicer pa, tebi bo bolj jasno, kakšna je situacija, gre za Jasno.
Drugače pa nisem nič naredil, naj se ona ubada s tem, kako in kaj, ker kot sem rekel, ona me bo prej rabila..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrup v bloku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6614589 (11464) T-Back

Punca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313711 (11460) Gandalfar
»

Spolna nadlegovanja na delovnem mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
547241 (5380) CaqKa
»

etično vprašanje prodajalca rač. opreme

Oddelek: Loža
412208 (1214) drejc

Več podobnih tem