» »

razgovor za delo na Pošta Slovenije - področje informatika

razgovor za delo na Pošta Slovenije - področje informatika

skydancer ::

torej, ta teden imam razgovor za sluzbo in sicer na podrocju informatike. Zanima me, ce ima kdo kaksne konkretne izkusnje s taksno sluzbo na posti, oz ce kdo ve kaj spada pod "testiranje". V pismu namrec pise da me vabijo na informativno razgovor in testiranje. ce se komu kaj sanja ali pa tudi ne, naj komot kaj napise .)

Tic ::

mogoce tipkanje? :)
persona civitas ;>

sreckom ::

Testiranje ima tudi NLB, kjer naj bi šlo za neke vrste psihološki test. Sam se ga nisem udeležil, tako da podrobnosti iz prve roke ne morem napisati. Pred leti sem delal na Pošti - kolikor se spomnim, so tam "Microsoft hiša". Razvoj (v tistih časih - 5+ let nazaj) so imeli v Microsoft orodjih, predvsem Visual Basic (poštno okence npr. - programska oprema, ki jo ima poštarica za šalterjem). Verjetno so že presedlali na .NET. Takrat so imeli razvojni del ekipe (in večino informatike) v Mariboru, v Ljubljani pa so le vzdrževalci PCjev za poslovno enoto Ljubljana ter tam proti Primorski (jih osebno poznam). Poštni center Ljubljana je tudi svoja poslovna enota, vendar pa tam ni veliko informatikov. Tesno se dela s PBS (poštna banka), kar pa se je sedaj verjetno spremenilo (ko se združuje z NLB). Igor Hudin je direktor sektorja za informatiko in je kar v redu.

Redkvica ::

Mogoče pa kak psiho test, ali pa test značajskih lastnosti?

BigWhale ::

Ja, testi pac, priblizno tako kot kandidati za astronavte...

;>

skydancer ::

no, pozabil sem omenit da se gre za PE v Mariboru, na Slomskovem trgu. Jaz sem mislil da gre za kak prakticen test, preizkus znanja ali kaj takega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sluzbena pot - nadure (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
549419 (3399) Mato989
»

Poškodovanje novega telefona s strani pooblaščenega prodajalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7711929 (9004) mat11
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622521 (12957) kixs

GLS dostava

Oddelek: Kaj kupiti
2221317 (16589) kratos
»

HERMES SoftLab - razgovor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14427502 (13999) Tr0n

Več podobnih tem