» »

Windows Blackcomb

Windows Blackcomb

Huey P ::

Kaj bi rekli, če bi vam povedal, da je zunaj že Beta 1??? In, kaj bi dali za ftp link, kjer si ga downloadati???


..::DOOM III: The Legacy::..

tejo ::

Jaz ne bi dal nič, ker sem na dial up (56k)! :(

andrej ::

Huey P: ka bi reko? Dream on. Blackcomb se niti na papirju ne obstaja v koncni obliki in beta program se se niti ni zacel. Kaj beta, se alpha NE.

Pred Blackcombom pride Longhorn pa se ta ni v beta... Se dolgo ne...

ne vem kje jemljes take. Ce pa mas FTP link pa ga daj - objubim, da se to ne bo stelo k pravilom ...

zetko ::

In kaj sploh je tale blackbomb? >:D
Living it another way.....

Huey P ::

andrej;
Če ne verjameš, da že obstaja že beta 1 (600 Mb), je tukaj link na Guru3D, ki pravi, obratno; http://guru3d.com/cgi-bin/newspro/ktalk...,.shtml

anze; To so naslednji windowsi (sicer bodo naslednji Longhorn), ki bodo nekaj čisto drugega kot poznano Windowse danes (nič Strat gumba, nič task bara, povsem na novo napisan GUI...).

Zdaj samo še čakam, da mi en tip da link svojega ftp serverja kjer ima gor Windows Blackcomb beta 1 ISO (600 Mb)...

Bomo videli...

..::DOOM III: The Legacy::..

andrej ::

Huey to NI BETA 1! Kot sem reko BlackComb se sploh ni implementiran prav, kaj sele da bi bil v fazi testiranja.

Ce ta leak obstaja potem to NI BETA verzija, ampak samo dolocen interni build znotraj Ms-ja. Tudi ce to res obstaja, se enkrat TO NI BETA!

Huey P ::

En tip je na enem trdil, da ima Windows Blackcomb beta 1 na svojem ftpju pa zdaj čakam, da mi pošlje link. Vsi, ki so ga prosili za link več niso nič spraševali,če ga lahko dobijo, zato sklepam, da ima tip res tele winse.

Čas bo pokazal svoje!

..::DOOM III: The Legacy::..

andrej ::

se enkrat, BETA 1 NE OBSTAJA. Ce ma kaj je to interni MS build in NE BETA 1. MS se ni niti zacel beta programa... A ne mislis, da bi malo vec folka moglo met to BETA 1 ce bi res bla beta 1?

andrej ::

ko ti poslje link, ga daj dalje (naslov ves), da pridemo zadevi do dna.

Huey P ::

Ne vem kaj ma, takoj ko mi da link ga dam tlele...


..::DOOM III: The Legacy::..

andrej ::

glede na to, da so na forumu posebna pravila, mislim, da nebi blo ravno dobro. Pa link tudi nebo dolgo gori, tak da je mail najboljsi prijatelj...

FlipeR ::

Res je, mail je bolsa varjanta...
Evo mojga:
filipus@hotmail.com
:D
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Huey P ::

Saj itak, ko mi tip da link bom tlele povedal, da ga imam pa me lahko zasipate z maili...:D


..::DOOM III: The Legacy::..

CaqKa ::

caqka@hotmail.com
pa mi sendaj link

|ViPeR| ::

Jaz ti ga pa ne dam:P:D, ker iz te moke ne bo kruha.8-)

lp
Time is the best teacher; Unfortunately it kills all its students.

Tr0n ::

In kako bo zgledal Windows Blackcomb?

Tr0n ::

Mislim Longhorn.

andrej ::

res je. na odgovor boste cakali celo vecnost ... vsaj leto...

TrOn: se se ne ve. Zadeve za Longhorn se sele zacenjajo... beta je se kar nekaj casa oddaljena...

Witboy ::

hm... torej s ftpjem ne bo nic?:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Longhorn le za 64-bitne CPU-je ?

Oddelek: Operacijski sistemi
151446 (976) Jaffa
»

Longhorn Beta 1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
658647 (6129) andrej
»

WinXP: Kako odstrant verzijo napisano na namizju?

Oddelek: Programska oprema
81081 (943) Spajky
»

Windows Blackbomb

Oddelek: Programska oprema
111237 (1088) lukaf101
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097784 (6226) zetko

Več podobnih tem