» »

Haldilnik za Athlon 64 3500+

Haldilnik za Athlon 64 3500+

fakinx ::

Zdravo znalci!

Ker mi je nekaj dni nazaj umrla moja plošča, je seveda čas za zamenjavo tehnologije >:D . Do sedaj sem uporabljal za hlajenje proca (Athlon XP 2200+) Zalman hladilnik (Cu-flower), ki pa nekako ni primeren za ta (bodoči) tip proca, ki sem si ga zamislil. Seveda dobim zraven neki box hladilnik, ki pa so (po mojih izkušnjah) vedno bolj tako-tako. Ali so glasni ali za en k... hladijo ali pa oboje.

Torej, kateri hladilnik na ta proc?

Razmišljal sem o heatpipe tehnologiji (Cu, jasno), pa me zanima, kaj vi mislite o tem.
Pa še to - prosim za hitre odgovore, ker v četrtek že montiram novo plato z vsemi priveski nazaj v kiblo.... :D
Howgh!!!

LittleDevil ::

Vzemi tega KLIK, pa še en ventilator zraven.

LP

P.S: Ali prodajaš tega (Athlon XP 2200+)?

fakinx ::

Hmm, pogledal in še nisem popolnoma zadovoljen. Pa tudi cena je kar malo visoka glede na to, da je pri proizvajalcu cena 49,95 USD.

Athlona 2200+ (zaenkrat) ne prodajam....

Kaj mislite o tem... klik
Howgh!!!

Hux ::

XP120 je najmocnejsi hladilnik trenutno na zrak. Default box cooler na tem 3500 mas okol idle 40C obremenjen 52 pri 3300 obratih brez cool and quite tehnologije. Je cist tiho.

Z tem XP120 pa to kamot razpolovis.
Test njegovega manjsega brata click!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

fakinx ::

Hm, kako to misliš, da je default cooler čisto tiho? Če je na njem kakšen 80mm vent, potem že "tuli".... No, ne vem. Zato pa tudi sprašujem.... :8)
Howgh!!!

Hux ::

Jah kak ti nej recem. V mojem racunalinku ko ga mam 2 metra bek od pojsle mam 24ur na dan vzganega pa je tihi. Lahko se cool and quite vklopis pa ti bojo obrati padli z 3300 na pod 2000 temperatura pa narasla iz 40 idle v 44 idle. Samo jaz nimam tega vsaltano ker ga tak ze zaj venti na ohisju preglasijo katere mam na minimumu tudi. Vsekakor ce onega 120XP kupis bos dal 120mm vent gor pa bo mocno in tiho.

Jaz bi ga ze zdavnaj mel ce nebi o vodnem razmisljeval.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

fakinx ::

Grem malo v "izvidnico".... Mogoče ga pa kje malo ceneje staknem.... >:D

Vodno... Ne vem, če se sploh splača investirati toliko $ v nekaj, kar niti ni tako zelo superiorno.... 8-O
Howgh!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalman ali Thermaltake?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91478 (1247) Kato
»

Tisji PC

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
313305 (2383) snela
»

Thermaltake Tower 112

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151620 (1132) pblaz
»

Pomoč in nasveti z modom

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91216 (1043) timj010
»

novi TT hladilniki?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281939 (1381) Kaufmann

Več podobnih tem