» »

SUMA GF2 PRO 64Mb DDR

SUMA GF2 PRO 64Mb DDR

vezalke ::

Vsi se mente o YUAN-ovih GF2 PRO (ki jih u mlacomu ponovno dobijo cez kake 10 dni), mene pa zanima kako je z sumino GF2 PRO? Resda je zadeva mal drazja ampak ze zgleda licno in tud po testih je kul. A jo ma kdo da bi kej vec povedou o kartici

yjj ::

Je skoraj identična Yuanovi, le lepšega videza, če nisi ravno idiot boš posegel po Yuanu

Slide ::

Yuanove kartice GF2 PRO imajo manjšo prepustnost rama, mislim da celo za 1,5 manj od ostalih naprimer Herculesovega, tako da ne jemlji Yuanove, če denar ni problem. Tudi jaz sem tuhtov med Yuan ker je cenejši in Herculesom, pol sem se odločil za Herculesa GF 2 MX 400 in tako dal 7.000 SIT več ampak imam tudi hitrejšo karto.
Yuan kupi samo v primeru če si res ne moreš privoščiti SUme ali Herculesa.

Slide
forever 200 MPH ...

LuiIII ::

Slide to ni MX kartica!
Sam sem s SUMA kartico zelo zadovoljen. Mislim, da imata obe kartici enako hiter RAM (5ns). Izbira je stvar okusa.

Lui

StarY ::

Slide,
GF2MX ima pri Yuanu 183MHz ram, pri Herculesu pa 200MHz (torej je razlike bolj malo).
GF2PRO pa ima pri obeh karticah (Yuan in Hercules-ko se ga je se dalo dobiti) 400MHz ram!

Slide ::

Sej nisem govoril o frekvencah ampak o bandwith tako imenovani prepustnosi.

Slide

asPeteR ::

Yuan ge2 pro je kul kartica za 42K kolkr sem jo dobil je ocena 9/10, z moje strani.

Se splača.

:\

Quake ::

Jep, se strinjam glede YUAN Geforce 2 PRO 64 MB kartic, da so odlicne, se posebej ce pogledas ceno!

Jaz jo imam, dal pa sem za razlicico PRO 64 MB TV-OUT 44.000 SIT, kar je za kartico taksnega razreda super cena!!!
BTW. Lastniki YUAN kartic.... a mi lahko poveste, ce ste imeli pri instalaciji Windows 2000 PRO kaksne probleme! Jaz jih namrec imam in sumim garfikuljo!

Slide ::

No a vidte Quake ima težave z Yuan kartico. Jaka kartica. Sej pravem Hercules rocks. Boljš je dat mal več pa je ziher OK. Sej veste mal dnarja mal muske.

Slide

Viva la Hercules!!!

chucki ::

Yuanove kartice so super! delajo BP.:))

StarY ::

pha, Slide, matr si pameten... nekaj bluzis o prepustnosti, pa ne ves da je prepustnost odvisna od frekvence pomnilnika.
Torej, ker je na obeh karticah enako hiter ram, 5ns in tipa DDR, zmoreta obe kartici isto prepustnost.8-O

kva, a si pred kupu kaj podobnega za veliko vec denarja, pa ti ne gre v glavo, da je moc enako zmogljivo zadevo dobit za bistveno manj denarja?!

skuliraj se in ne sodi o stvareh, ki se jih nisi nikoli lastil!

Slide ::

Ah tiho, če bi šu počekirat na yuan.com pa na hercules.com, bi vidu razliko. Yuan so za en šit. Kr eni japončki so se spomnel delat konkurenco. Buuuaaaa.

Slide
forever 200 MPH ...

ABX ::

Slide: tiho
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

vezalke ::

Kaj pa primerjava med SUMO in Gainwardovo GTS2 PRO? Pa kokr se spomnim so u Jokerju napisal da je pri sumi hitrost 366mhz in ne 400mhz kokr sm zasledu mal prej gor!

VASkO ::

slide, pa ti si totalno budalo!

zakaj bi kartica od yuana, ki ima isti cip kot SUMA (Geforce 2 Pro) pri istem clocku in z isto hitrim RAMom bila 1,5 krat pocasnejsa?

Mnogi se ne kapirate, da se (enako clockani) Geforci razlikujejo le po imenu in mogoce po dodatkih na kartici (TV-out, Digital out, Twin-view,...)

ABX ::

... ter po kvaliteti slike.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Slide ::

Kdo pa je rekel, da je 1,5 krat počasnejša, jz sem sam reku, da ima Yuan kartica bandwith za 1,5 GB manj kot Herculesova (Geforce 2 GTS Pro).

Slide


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Yuan Geforce 2 PRO TV OUT

Oddelek: Zvok in slika
171153 (823) StarY
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261542 (1218) ABX
»

Kako dobra je ta kartica-YUAN 600S GF2GTS 64MB DDR

Oddelek: Zvok in slika
161233 (936) ABX
»

Razlika med GTS in PRO?

Oddelek: Strojna oprema
251272 (896) Liker
»

kerga geforsa GTS kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121252 (1076) StarY

Več podobnih tem