» »

Yuan Geforce 2 PRO TV OUT

Yuan Geforce 2 PRO TV OUT

mico ::

Zanima me ce ima kdo to graficno kartico in ce ma kaj povedati o njej...Zaenkrat sem slisal samo pozitivne stvari in tudi cena kartice je zelo ugodna, vendar me vseeno preden jo kupim se zanima vase mnenje...hvala :)

chucki ::

Jst jo mam! Grafična je super!!!!!!111 Dela BP!!!!!!!! Kupi jo če imaš procesor nad 800mhz!

mico ::

ql hvala za reply...mam tb 1.4 :) kera deadly kombinacija bo to pol hehe

sheep ::

YO ej modela dejta mi povedat ksne teste v q3a in v 3dmarku 2001 pa se kj nasploh o temu gforcu!!! pa povejta kero masino mata da mal primerjam pliss... ker tut jest nameravam kupt!!!! :O:D:))

AIDS ::

LP,
Jaz mam tud to graficno in danes sem probal nove driverje za winXP in se mi je 3Dmark dvignil za 18%, se pravi iz 2559 na 3119...
uglavnem, graficna je super za to ceno, splaca se jo kupt...

Tzar ::

ali je dotična kartica boljša od Winfast GF 2 PRO 32Mb Tv out. K je Winfast mal dražji pa to me zanima, če je tud zaradi tega kakšna razlika.
lp
8-)
Ali ima kartica Hladilnik in vent že gor,a moraš to posebej nabavt?
Življenje je lepo!

sheep ::

sam enki ce sm prov zastopu ,a od yuana GF pro 64DDR tv-out nima gor ventilatorja in hladilnika?????

chucki ::

seveda ima gor hladilnik in ventilator! Sam to je kič! pri originalnem ventu in hladilniku sem imel 45C! pol sm pa kupil blue orba pa imam zdaj 32! 100% obremenitvi!

mico ::

ja sem poslatal rebra pa so kr vredu topla sam mislim da se cisto v mejah normale...drugace pa je verjetno blue orb kr malo glasnejsi, pa bojim se da bom kej sfardirbal ce dam ta rebra do, oz. sploh ne vem kak bi to naredo...kak si pa ti?

chucki ::

Čist simple je! grafična ima na vsaki strani 2 luknji,na katerih se drži hladilnik! Prtisneš na vsaki strani......hladilnik pade dol.......namažeš procesor na grafični z termalno pasto ki jo dobiš zraven blue orba.....in ga pritrdiš na isti način kot originalnega!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

sheep ::

yo ej CHUCKI dej povej kok ti anrdi kj FPSjev v q3a... ta yuancek...ker v vsaki trgovini ga grajajo da je slabo narejen da slaba kvaliteta ta yuan da je najnizji razred gforcev PROinGTS! ..IN???!!??? dj ksne teste napis...ker ce ze pravte da so krs hladilniki gor..heheh..;((:)):D

sheep ::

upsa ej TAZAR! jest mam zdej od LEADTEKa WinFast GFORCE PRO 32DDR tv-out... in ti recm softwera mas tok velik tok velik progiyev da te glava boli, tut velk in dobr hladilnik z ventilatorjem je gor, inn recm proti YUANu... heeh razlika ej v KAKOVOSTI! tok kolkr je drazi tok ej bolsi... YUAN je 32K WinFast je pa 40K bols je WinFast!!! saj kakovost pa tut ksn FPS se pozna... HERCULES pa najbols sej ej 70K!!! to se pravi uzemi WINFAST!

ABX ::

sheep: pejdi zobat travo. To niso hruške ali banane kjer se izražaš v stilu, una od Bepija je boljša.

Če je Winfast boljša povej zakaj in za božjo voljo tehnično.

Za vse, ki posedujete Yuan preverite clock rama ker sumim da je nastavljen prenizko. Moral bi bit nastavljen na 200Mhz (400Mhz zaradi DDR fore).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Tzar ::

ej čudno,ko dam notrd GeForce-a Pro (Winfast) in ga instlairam mi po prvem zagonudela kartica odlično. Ko pa ugansem računalnik in ga čez nekaj časa prižgem, mi pa slika nenormalno migeta v winsih. WTF? sam fora je v tem da migeta da je to samo na mojmu računalniku, na drugmu tega ne počne.
Življenje je lepo!

chucki ::

Yuan-ov gts2 pro ima 200 core speed in 401 mhz memory speed! Yuanovi gts pro brez tv-out pa imajo počasnejši ram! test pride v kratkem!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Cwetto ::

čakej, kako more met brez tv outa počasnejši ram? kaj naj bi bila fora?

chucki ::

pejt na www.yuan.com.tw pa boš vse izvedel!!!!!!!!!!!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

StarY ::

GTS 64MB brez tvouta = 333MHz RAM - ni vec v prodaji
PRO 64MB brez tvouta = 400MHz RAM

cist tko simple!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Geforce3 ti200 cheap

Oddelek: Kaj kupiti
231903 (1352) VASkO
»

grafična crknila, katero zdaj

Oddelek: Kaj kupiti
81163 (1000) ABX
»

GeForce 2 PRO

Oddelek: Strojna oprema
71181 (991) chucki
»

kerga geforsa GTS kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
121241 (1065) StarY
»

Georce 2 in RAM

Oddelek: Zvok in slika
101901 (1717) BlackAdder

Več podobnih tem