» »

nlb - program proklik

nlb - program proklik

moNc ::

Če ima kdo ta program naj se prosim čimprej javi ...ker ne morm naštimat povezave

na cd-ju od win xp profesional mankajo fajli v datoteki i386...in potem se driverji ne morejo pravilno namesit


help me
i love computers *mwa*

Kekec ::

Kako ti mankajo datoteke iz cd-ja se pa res ne morejo izgobiti?
In kaj ti pravzaprav manjka?

moNc ::

niso se izgubili ker je pač cd nov ... mankata pa SMNSUSB.sys in pa SMNSUSB.sy_ in sicer v datoteki i386... a maš ta program doma mogoče, ker je kar str in tudi navodila seprav so drugačno od takrat ... pa še driverji me zajebavajo, ker znova in znova najdejo novo opremo:'(
i love computers *mwa*

ToniT ::

Jaz uporabljam proklik od NLB in mi deluje, pa nimam datoteke SMNSUSB.sys na disku....

mcrastur ::

Obstaja telefonska stevilka za pomoč uporanikom in ce bi na to poklical bi ze zdavni vedu kaj je problem ne pa da tuki sprasujes :\

Call 01 477 20 60

moNc ::

mja sm misnla da bom loh sama uštimala ... sam vidm da so velke težave (windowsi so pa učer na nov gor inštalerani ... tko da n vem kaj ga muč...) aja pa tiste datoteke mankajo tkrt k hočm isdn driverje gor dt :\
i love computers *mwa*

K0K0 ::

Mogoče nimaš pravih gonilnikov za isdn modem poglej kater modem imaš potem pa pojdi na proizvajalčevo stran in si potegni druge gonilnike.

moNc ::

hm..ja mam driverje ubistvu originalne...je pa res da je ful staro že ... ene 00/01 letnk in se je od tkrt že dost spremenl pa še xp ne podpera kej preveč dobr te driverje al kako se že reče...grem pogledat
i love computers *mwa*

K0K0 ::

No kako a ti je ratal?

moNc ::

učeri nej bi lepo delal sam je še useen nekaj mankalo ... povezal se je ...sam pol ko bi se mogl povezat z banko pa pa bila napaka pri povezovanju.,...danes prižgem računalnik ...modem ne dela ...tako kot tudi telefoni ne 8-O

nimam pojma kaj je narobe
i love computers *mwa*

Loki ::

kaj pa je za en isdn modem? siemens gigaset slucajno?

moNc ::

ja točn ta siemens gigaset 3070....zakaj ...a mi lahko pomagaš k sploh n vem kaj nej nrdim ... :O
i love computers *mwa*

64202 ::

Jaz sem si nabavil acerjev isdn modem za nekaj cez 5 kSIT, ker sem popizdil, ko so mi driverji za siemensov drek sesuval kisto. Never looked back. Pa se perfektno pod linuxom deluje :).

U bistvu je asusov :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

K0K0 ::

učeri nej bi lepo delal sam je še useen nekaj mankalo ... povezal se je ...sam pol ko bi se mogl povezat z banko pa pa bila napaka pri povezovanju.,...


Pa se ti je povezov na bančni strežnik (na povezavi piš "nlb") al na voljo (al karkol že uporabljaš) tko da si potem lahko surfala po netu?
Za nedelovanje telefona pa je pomoje kriv telekom sej dons verjetno že dela ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

moNc ::

telefon še ne dela ...kako da ni signala ... a mogoče kdo od vs ve...a tista zelena lučka na modemu utripa ali ne (ker men ja in se ne spomnim če je tudi prej...

ne poveže se mi s tako povezavo da bi lahko imela tut siol...ker modem javi napako...
i love computers *mwa*

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: moNc ()

moNc ::

aja pa še to a bi lahko bla jst kriva za nedelovanje telefonov ... z delom na računalniku...

@64202 a to modem pol samo kupiš in normalno namest tega pa use dela ...kr mamo že skos težave s to škatlo;((

sploh ne vem če naj pokličm na tisto številko, ker pomoje ne bojo znal pomagat...ali pač...
i love computers *mwa*

64202 ::

Jap, modem v racunalnik, kabel pa direkt v uno belo isdn skatlco :).

Drugace pa prej porihtajte zadeve s telefonom, ni nujno da je isti problem kot je bil pri meni. Jaz bi jih poklical, ja. To je njihova stvar da postimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 64202 ()

moNc ::

sm zutri poklicala in baje da pridejo jutr0:)
i love computers *mwa*

moNc ::

no je prišel pogledu reku da je use vredu in da je samo treba naštimat novejše driverje za xp (kokr da nism tega vedla..) ga prašamo če bi lahko on to naštimu ker pomoje že use na pamet ve kje se najde ...reče da morš na uro plačat 14 jurju... ya right...

no pol sm mogla sama spet neki ...sm šla še enkat inštalerat nek modem mi je najdl samo problem je pa v tem ... da sedaj dela samo ena slušalka druga pa ne (dela pa z dvema številkama ....navadna pa še fax... seprav na kero kol pokličš vedno preusmeri na isti telefon... :O
i love computers *mwa*

moNc ::

banka zdej dela...hvala useen za pomoč...

ko mi je uspel naštimat use nastavitve...sem poklicala na pomoč uporabnikom in sva ugotovila da je bil napačen samo naslov povezave... imela sem napisano nlb...morala pa bi imeti NLB ...

vaćn da zdej dela!:D
i love computers *mwa*


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siemens Gigaset 3070 Težave v winXP

Oddelek: Strojna oprema
102000 (1451) yerow
»

ISDN modem

Oddelek: Strojna oprema
111718 (1550) e-marko
»

Siemens ISDN modem + WinXP = problem ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122193 (2072) Mac Gyver
»

3Com USR ISDN Pro Ta

Oddelek: Strojna oprema
281755 (1414) Wad@
»

paket ISDN

Oddelek: Omrežja in internet
181305 (1063) capitanoss

Več podobnih tem