» »

Detonatorji 12.41

Detonatorji 12.41

McHregec ::

Ok mam Hercules Propheta 2 MX 400. Zakaj mam jst zdej detonatorje 12.41 kr v v slovenščini. Hočem da je angleščina. Potegnu sm jih z Herculesove strani. Pa kako omogočim Hardware tab v Detonatorjih ker zdej so neki onemogočil nvidiini inžinirji. Upam da mi bo kdo znal odgovorit, ker slovenščina sej je lep jezik sam da mi pa za FSAA piše 3D protiupogibne nastavitve tole gre pa čez VSE meje. Za odgovor se vnaprej zahvaljujem.
Destroyer Of The Worlds.

Slide ::

Problem je zaradi slovenske podpore v windowsih, tudi če imaš angleške Windowse, so driverji v slovenščini ker prepoznajo slovenski jezik (podpora za tipkovnico in še ene par stvari). Tko da na hitro obstaja možnost, da spremeniš podporo na angleške in ponovno instaliraš driverje.

Slide

McHregec ::

Aha ok. Torej zdej mene zanima samo še to kako omogočim Hardware Options v Detonatorjih. K zdej k sm inštaliru nove detonatorje ga ni. Pa sem probu z x-Setupom pa mi je HO zapisu v register pa ga ni. Neki sm tud slišu da so pr Nvidii onemogočil to tud če ga zapišeš v register.
Destroyer Of The Worlds.

Slide ::

Detonatorji so nepopolni dobi si NvMax, odličen progi, za štelanje grafične kartice.

Slide


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklepanje grafične

Oddelek: Navijanje
151098 (842) OceanMan
»

detonatorji 23.11 problemi z refresh rateom

Oddelek: Pomoč in nasveti
81315 (1192) 3LeR.
»

MX400

Oddelek: Pomoč in nasveti
9865 (733) McHregec
»

OC MX2 brez hlajenja?

Oddelek: Navijanje
111221 (1075) alien-w
»

DirectX8 in nv7.27

Oddelek: Zvok in slika
141722 (1421) sleby

Več podobnih tem