» »

Thermaltake "komplet" ... kje?

Thermaltake "komplet" ... kje?

billy ::

Iščem tole zadevo: http://www.mimovrste.com/katalog/produc...

Je pa problem, da se bo zaradi nižanja stroškov naročila še ena matična plošča, ker pa mimovrste nima ravno veliko izbrio plošč za intel, bo treba naročiti drugje.

Zdaj pa bolj ko gledam nikjer na najdem da bi katera štacuna imela tisto kar jaz iščem... niti cool pc

MEDENA ::

mlacom ?

billy ::

Mlacom v ceniku nima...bom pa poklical potem pa povprašal ;)

Kaufmann ::

Jaz sem v Mlacomu kupil to. Sam je bolj bedn ta komplet, na regulator ne morš priklopit klasičnih ventov, pa še zelo nezvezno se regulira skoraj kot bi imel stikalo. Ne priporočam, raje kašnega Rhobeusa kupi. Aja, pa regulator ni 5.25' ampak 3.5', torej ne paše v odprtino za CD-rom.
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaufmann ()

billy ::

V bistvu se gre meni samo za to, da imam vse fane ki jih mam v ohisju (2x80 imam za hlajenje plate, 2x120 pa imam za hlajenje radiatorja za vodno) nekako reguliram.

Gledam sem tudi druge "kontrolerje", ampak se mi zdi cena precej zasoljena, saj tega človek ne suče vsak dan, da bi rabil neke led displaye zraven etc ;)

A se da s tem kompletom fane popolnoma izklopit? Ali se samo na 7V preklopijo in na 12V ko so na full?

Kaufmann ::

Potem bo za tvoje potrebe vredu. Ventov se ne da izklopit, min. je ca. 5-6V, kar je približno tolk glasno kot 80mm Zalman vezan preko upora.
ni podatka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

120mm ventilator PWM

Oddelek: Kaj kupiti
201645 (1257) Veron
»

Pomoč pri ASUS R3E ...mini fan na NB

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131295 (1013) Anney
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717462 (5301) M-XXXX
»

Nexus 12cm vent

Oddelek: Kaj kupiti
141261 (1098) t3hn0
»

[Zračno hlajenje] Hlajenje Chipseta (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9913854 (7833) Buldožer

Več podobnih tem