» »

Povezovanje l1 mostickov in Svincnik

Povezovanje l1 mostickov in Svincnik

Boky ::

Vem da je bila ta tema ze milijon krat ob, ampak vseeno bi prosu vse ki ste uspesno povezali nogice na vasih procesorjih, da poveste tocno katere minice ste uporabili. Fajn bi bilo ce poveste tocno firmo in model(kar ene HB mi ne koristi kaj dosti), ker pri kolegu sva enih 5 krat ponovila celo stvar z HB minicami pa se procesor ni in ni hotel odklenit!:((
Je pa bil to duron 700, keremu se nobena nogica ni manjkala!

ChiefThunder ::

Jaz sem uporabu 2H, 0.5 od staedtler, pa mi dela vredu.

Pretorijanec ::

Faber Castel HB. Dela :D

msmiha ::

Jaz sem uporabo take 0.5 minice, ki so v rdeči škatli z belim pokrovom (nevem firme).8-)
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

kuntek ::

Jaz sem najprej probal z Staedtler B 0.5 :( nato z navadnimi HB 0.5 :(, svinčnik 4H :(, svinčnik HB :( in nazadnje sem iz predala potegnil zgrižen svinčnik na katerem nič ne piše :D in Duron 800 dela trenutno na 900 (več še nisem probal).

DrSergioDJ ::

hehe, men ja pa po prvem poskusu dopizdilo, pa sm kr en lep krogec pofarbu, tko da se vse stika, dotika oz. kakorkoli ze hocete, pa mam lahko d600 na 1ghz, koker toker stabilno, na 981mhz stabilno, in na 900mhz trdno ko skala. pa mi vseeno trenutno tece na 600:D
hlajenje je le zracno
...

DrSergioDJ ::

heheh, men je pa po prvem neuspelem poskusu dopizdilo, pa sm pofarbu en lep krogec okole vseh mostickov, tko da se vse stikajo, ampak prov boli me.zdej moj d600 laufa na 600, zmozen pa je rockstable na 900, stable na 981mhz in koker toker stabilno na 1ghz. :Djest sm zadovoljen. hlajenje je zracno
...

legenda ::

Tudi jaz sem potreboval 4x odpiranje masine, ni prijetno opravilo (hladilnih gre tesno gor:), vzames star HB svincnik navaden, taksen ki ima res grafit potem bo delalo. Osilis ga in na pilici dodatno izostris. Potem pa samo mirno roko, kar posteno pobarvaj, le glej da se ni stikajo mosticki. Ce se zmotis uporabi radirko..

luni ::

hehe mam obcutek da vsi, ki imate "probleme z odklepanjem" posedujete MSI K7T Pro/2... se motim? :)
Artificial Intelligentia

Boky ::

Nop, z kolegom sva mucila Abit-ko z snemanjem in natikanjem crome orba.

legenda ::

Na abit kt7 raid je nagajalo....Svincniki so sux, ni drugo.

PJ

Boky ::

Jep, ravno ta plata je bila.

DrSergioDJ ::

mam abitko kt7, drgac pa glede na to, da se mi ze nekje 4 mesce mosticki vsi dotikajo, lih ne vidim fore v tem, al mam pa samo full sreco:D:D

sam, ne grem spet radirat!!!:D
...

TTine ::

Decki, kolikor je meni znano imajo H svincniki najmanj grafita. Torej, H svincniki niso prav primerni, ker vsebujejo ful svinca....(kar probajte z eno staro vodovodno cevno po papirju risat, pa boste videli, da boste dobili podoben rezultat kot recimo z 5H svincnikom).
Najvec grafita imajo prav B, se pravi mehki svincniki, priporocam pa uporabo tja do 6B, ker so mehkejsi (se pravi 7B, 9B itd) premehki in se zelo radi krusijo, po procesorju pa ni dobro imet prevec smeti. Torej, 6B deluje 100%, vsekakor pa uporabljajte MEHEK svincnik, dobite v risaskih (umetniski, slikarski) material....
Kdor ne more dobit 6B naj se mi oglasi...
Veliko srece in dober silcek!
LP
Tine.8-)

Mate ::

Jest sm uporablu 2H in sm lepo odklenu z njim tri proce. Durona 600, pa T-birda 800 pa 900

Diablo ::

Jaz sem uporabo navaden lesen svincnik z 3B pa sem dva durona 700 odkleno s prve...

Caboose ::

pol je pa kompromis HB a ne? :D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

miha ::

Vse razen abit-a in ena mehka konica


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kvaliteten tehnični svinčnik

Oddelek: Loža
278519 (6610) blues1
»

odklepanje AMD

Oddelek: Navijanje
141286 (1022) _icy_
»

OC Duron 700 , nujno!

Oddelek: Navijanje
171233 (1059) ChiefThunder
»

Prokleti mostički!

Oddelek: Navijanje
251201 (906) R@C@
»

D600 ne morem OCat

Oddelek: Navijanje
212022 (1749) legenda

Več podobnih tem