» »

Logitech Mobile Pro Headset

Logitech Mobile Pro Headset

Saeed ::

Imam Logitech® Mobile Pro™ Headset. Sedaj pa me zanima, kako bi sledeče slušalke uporabil
na računalniku. Preko bluetooth mi jih računalnik zazna, ko pa pričnem z uporabo v msn ali
skype programu, pa ne znam nastaviti, da bi program zvok preusmeril na te slušalke>:D .
Prosim če mi lahko kdo pove kaj moram nastaviti, da bodo logitechove slušalke delovale na mojem PC-ju. :\

Hvala in LP

bmandelj ::

RTFM!

drugace pa control panel, sound and audio devices, potem v drop down izberes bluetooth audio.

to deluje preverjeno seveda pod pogojem da si naredi paring in skonektal slusalko

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Saeed ::

Ja naredu sm tko d mi jih bluetooth naprava zazna. Ne vem pa kaj si mislu s tistm paring pa skonektau??!!!
Pa tud tist drop down ne vem kaj si mislu s tem.
Nism še nkol nč s tem počeu tko d mi prosm mal bl po kmečk razlož postopek :D

bmandelj ::

predolgo traja da ti opisem cel postopek.
paring pomeni da seznanis naprave drugace ne dela,
connect je nekako tako kot bi priklopil zadev fizicno v pc, v bluetooth places najdes napravo desni klik in imas connect in pair.

potem v nadzorni plosci v sound devices izbere kareo napravo hoces za predvajanje zvoka

LP
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bluetooth slušalke - prasketanje in prekinjanje zvoka

Oddelek: Pomoč in nasveti
71115 (861) MxxW5
»

HDMI kabel ne prenaša zvoka?

Oddelek: Zvok in slika
327627 (6534) kontra
»

Zvočna kartica - ''dvojni'' zvok?

Oddelek: Zvok in slika
222827 (2323) ArchNem
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82354 (2013) harvey
»

Bluetooth

Oddelek: Programska oprema
51347 (1283) harvey

Več podobnih tem