» »

zanima me digitalec: Olympus CAMEDIA C-765 UltraZoom

zanima me digitalec: Olympus CAMEDIA C-765 UltraZoom

mrTwelveTrees ::

Si mogoče kdo lasti Olympus CAMEDIA C-765 UltraZoom ?

zanima me kakšne slike naredi in koliko drži baterija ?

fotič za svojo ceno ponuja veliko; 10 x optični zoom, filmi z vokom 640 *480 , 30 slikic na sekundo, usb 2.0...

info - ponudba

trot ::

Ga imam že nekaj časa. Slike so za moje pojme lepe, dober makro ipd. Jaz imam malo bolj tresočo roko, zato so slike na max zoomu za en k... Ampak nekje do 8x zoom je pa dosti v redu. Moram rečt, da sem zadovoljen.

Baterija pa ne zdrži ravno veliko, kar je manjša pomanjkljivost tega fotoaparata. Filčki so dokaj ok, nekako tv kvaliteto.

V tej ponudbi imaš veliko kartico dokaj ugodno zraven. Tistih 16 mb, ki je zraven, ni nič. Je pa Fujijeva, za katere mislim, da nimajo panorama funkcije.

Clone ::

Poglej še kakšno Minolto ali Canona S1/IS

Smorny ::

Jaz sem tudi tega gledal, pa sem se raje odločil za Minolto Z3, ki ima stabilizator slike. Ostale funkcije pa so bolj ali manj podobne. Klikni me nežno!

edit: Minolte so v sloveniji bolj bogo zastopane. Pa v big Bangu je prodajalec rekel, da je to soliden aparat, samo ga ne držijo. V Bofu, pa je rekel, da je to podpovprečen aparat, ko sem ga vprašal kaj konkretno ni v redu z njim, pa je rekel, da ni to Canon, Sony ali Olympus. Svašta!
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smorny ()

Primoz78 ::

Lastim si C770 model in sem kar zadovoljen z njim. Pri zamaknjenih slikah pa mas rocne nastavitve in se mal poigras...ce pa slikas pod dobrimi svetlobnimi pogoji tudi pri 10X zoom-u ni problemov. Baterija res ne zdrzi veliko, zato ti priporocam nakup se ene (Li-12B...je mocnejsa od Li-10B). Makri so odlicni, slike na odprtem so tudi odlicne...poglej si malo po kakem forumu bos videl kako so zive barve. Pograjal pa bi pomanjkanje AF lamp...zato, v temnih pogojih rabi mal vec casa za sfokusirat, sem pa slikal tudi zvecer v prostoru in na odprtem pa slike niso bile zamaknjene (z flashom).

Lp Primoz

sile01 ::

Jaz sem testiral c760 pa je zadeva ful vredu, baterija mal mal zdrži drugače je pa kul, slike so lepe dost ostre, tko da je zadeva ful kul :) Če ga pa kupuješ ti jaz novega ful poceni prodam k smo ga za enga naročil pol je pa ugotovu da je predrag zanjega in nam kle že 2 mesca stoji.


Poglej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sile01 ()

mirkuma ::

Poglej malo tudi za FujiFilm FinePix S5500...ima AF lampo, slike so super (visoka svetlobna vrednost objektiva)...baterije zdrzijo 400+ posnetkov, filmcki 640x480@30 neomejeno, edina zamera je velikost ter slabsi makro pri manj kot 10cm... Z ostalim sem zadovoljen..
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

boštjan ::

V Bofu, pa je rekel, da je to podpovprečen aparat, ko sem ga vprašal kaj konkretno ni v redu z njim, pa je rekel, da ni to Canon, Sony ali Olympus

se grem stavit,da bi isto reko za Canona,če ga ne bi mel za prodajat.:D
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

mtosev ::

Jaz sem bral Britansko revijo absolutni zmagovalec je bil Konica Minolta Z5 (10/10 je v vseh področjih pobral). >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Smorny ::

Bostjan: saj ravno zato se ne oziram toliko na to kaj kateri prodajalec pove. Razen, če skozi pogovor dojamem, da res ve kaj govori.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Xenon ::

Mene pa zanima kaj menite za ta digitalni fotoaparat Olympus c170

Info ponudba: Enaa

Men se gre v bistvu sm za preprosto slikanje nč kej bl resnega za delat... Sm vidu da je cena zelo ugodnoa in tud oceno je dobil 4,5/5 ...

Ima mogoče kdo izkušnje z njim..

LP
www.igralec.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xenon ()

Smorny ::

Kolko sem ga pogledal, bi mene motilo max. čas zaklopke 0,5s. Zdaj se ti mogoče zdi, da boš samo škljocal kot s trotl kamero. Čez čas pa si zaželiš še kakih bombončkov. Pri takih malih fotkičih je problematičen flash, ker je preblizu objektiva in se rdečih ne rešiš nikakor. Jaz bi še našparal malo in vzel nekaj bolj konkretnega. Odločaš se ti.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

[MYTiX] ::

Imam Minolto Z5 in sm se kar zadovoljen. Za to ceno trenutno ne dobite boljsega aparata, razen ta oly, (770) ki snema movieje v mpeg4, ima zunanji jack za mikrofon in ima boljso bliskavico pri slikanju v macro nacinu. Ampak jaz sem z macrom na minolti Z5 zelo zadovoljen saj ostri do 1cm. Izbiral pa sem med omenjenimi Olyji, to minolto in Fujijem 5500 in 7000.
podpis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se en friendly tip Slo-techovcem-Benq 3410 za 10 jurjev v HArveyu

Oddelek: Kaj kupiti
261983 (1244) K0K0
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473176 (2539) TribesMan
»

Kateri polnilec za digitalca ? " HELP "

Oddelek: Kaj kupiti
81072 (990) BlackHole
»

Canon MVX 200

Oddelek: Kaj kupiti
161368 (1229) Caligula
»

Kater digitalni fotoaparat do 40000sit

Oddelek: Kaj kupiti
241719 (1395) frenk

Več podobnih tem