» »

Kateri polnilec za digitalca ? " HELP "

Kateri polnilec za digitalca ? " HELP "

BlueSky ::

Ali mi lahko svetujete kateri polnilec bi bil med bolšimi za moj digitalni aparat. Čez nekaj časa bom kupil HP photosmart 945 (zaradi ugodne ponudbe) in sem bral nekje da je kar velik potrošnik energije. Zanima me katere baterije so najboljše in polnilci za te baterije. Ali ima kdo kaj izkušenj s HP 945 ? Hvala

OnTheMic ::

Mercedes med polnilci je gotovo firma Ansmann, zastopnik za SLO je tule, glede akumulatorskih baterij pa so najbolj ugodne in dovolj kvalitetne GP, ki jih lahko nabaviš v skoraj vseh internetnih trgovinah, zastopnik pa je tule.
Sicer pa je o polnilcih in akumulatorjih za digitalce pred meseci že tekla precej obširna debata, malo pobrskaj po forumu...

LP:)

BlueSky ::

Aha hvala ... Ja katere baterije so pa sedaj najmočnejše da bi mogle zdržati najdlje časa ? Ali so sonijeve baterije tudi dobre ? Pardon sem nov na tem forumu in nisem našel foruma , ki je tekel o polnilcih in baterija ... mi mogoče lahko kdo da link. Kaj bi bilo konkretno za kupit če hočem met dobre močne baterije in dovolj hiter polnilc ( cirka uro da polni baterije ) . Hvala

OnTheMic ::

Sony je podobna kvaliteta kot GP. Boljše baterije (npr. Sanyo) se bolje obnesejo pri večjih tokovih, za digitalce pa praktično ni razlike. Važno je le, da je kapaciteta baterij čimvečja, se pravi ne manj kot 2300 mAh, dobiš celo 2400 mAh in 2500 mAh. Če boš tako baterijo hotel napolniti v eni uri, kot si rekel, boš potreboval precej dober polnilec (KLIK!).

LP:)

BlueSky ::

Kaj bi mi torej priporočal da kupim , ta polnilec ko si mi dal link od njega mi je kar precej drag. Do 15 000 max. bi kupil , kaj bi bilo najbolje za tako ceno ? Lahko je druga firma tudi .... sony ipd... (drugih firm tako ali tako ne poznam :) ) no GP še ...

OnTheMic ::

Do 15 kSIT? Potem odklikaj na enaA.com in vzemi tale polnilec z baterijami, zraven pa vzemi še štiri take baterije. Saj veš, ko si enkrat daleč stran od 230V, ti rezerva vedno prav pride. Sploh če je aparat požrešen.
To je to, drugega ne potrebuješ.

LP:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OnTheMic ()

percimir ::

na povezavi http://www.ebatt.si/?Skrite_strani:Testi
si lahko snamete obširen test baterij

LP

ganzi ::

Tale polnilec k ti ga je predlagal onthemic mam js pa sm z njim zelo zadovoljen.
Baterije uporabljam za digitalca in sicer A80 pa zdržijo zlo dobro.
LP

BlackHole ::

Sta pa tale polnilca og GP in Ansmann precej podobna po specifikacijah, čeprav je v ceni velika razlika. :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zanima me digitalec: Olympus CAMEDIA C-765 UltraZoom

Oddelek: Kaj kupiti
121449 (1291) [MYTiX]
»

Kateri AA polnilec za digitalni fotoaparat naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
112263 (2067) neres
»

Se en friendly tip Slo-techovcem-Benq 3410 za 10 jurjev v HArveyu

Oddelek: Kaj kupiti
261983 (1244) K0K0
»

Canon MVX 200

Oddelek: Kaj kupiti
161367 (1228) Caligula
»

Katere baterije za "digitalca"? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
556064 (5177) Zdravko

Več podobnih tem