» »

nokia 6610i software

nokia 6610i software

flashek ::

lp
kupo sm kabel za povezavo PC-GSM za nokio 6610i.zravn sm dobo software Oxygen Phone Manager II pa mi ne gre prenasat slik pa tonov pa nič iz pcja na gsm....obratno gre tk pa....in ce dam write to phone se ne spremeni nic na telefonu...zj pa me zanima ce morm kaj naredit na telefonu.iz neta sm si potegno se pc suit za nokio pa mi je sploh ne najde.....ko dam conection mi sploh ne najde telefona....

hvala za odgovore

Sami ::

Imam Nokio 6610i in kupil sem si IR za povezavo z računalnikom. Zraven sem dobil Oxygen Phone Manager II, s katerim pa tudi nisem mogel nič naložiti na telefon, ko pritisnem write to phone se nič ne zgodi. S programom Nokia PC Suite 6.2, ki sem ga dobil na www.nokia.com pa mi deluje vse brez problema.

Če pa ti ne najde telefona pa naredi tako, meni je pomagalo. Zaženi program Nokia PC Suite 6.2-->Backup and restore-->Next-->Next-->Select a phone...-->Connnection... in izberi povezavo Serial Cable. Zdaj bi moralo delovati. Poročaj...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

flashek ::

nič...enako...ne najde pa da se ubiješ:)...ka vem ka bi še lahk blo....a ti ko maš tto nokio lahk posiljas prek IRja slike pa tone pa to na računalnik pa obratno?ko prek irja ne moreš na drug telefon pošiljat al?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flashek ()

Matko ::

demo verzija,
lahko zapise v telefon samo par sprememb.

Je potrebno kupit polno verzijo,
no dobi se tudi drugace >:D

flashek ::

kk je demo če vsakmu dela mn pa ne...djte mi en link na ko se tt pc suit za nokio 6610i potegne dov...

Sami ::

Na drug telefon prek IR ne moreš poslati nič razen imenika. Pri meni pa povezava s programom Nokia PC Suite 6.2 brez problema deluje. Link za Nokia PC Suite 6.2: Nokia PC Suite 6.2
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

flashek ::

ne gre mi pa da se ubijem.....zj sm probo z nokio 3200 pa tut ne gre....zapisat ne gre...prit pc suit za nokio mi pa sploh ne najde telefona...a obstaja se kak drug program za prenašanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flashek ()

Sami ::

Moralo bi delovati. Ali si inštaliral tudi driverje za NOKIA 6610i, ki jih dobiš tukaj.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia PC Suit ne zazna telefona.

Oddelek: Mobilne tehnologije
223157 (2757) mavec
»

mobilnik in prenosnik ter IR

Oddelek: Mobilne tehnologije
71015 (949) BaRtMaN
»

oxygen phone manager

Oddelek: Programska oprema
61312 (1226) bastadu
»

nokia 6610 povezava z pcjem

Oddelek: Mobilne tehnologije
51325 (1282) fifi23
»

Kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
242734 (2426) jero_no1

Več podobnih tem