» »

wtf?? tezave s GTS'om

wtf?? tezave s GTS'om

NoUse4AName ::

kupo sem si gf2 GTS, pridem domov ven vrzem v2 in neko ATI graficno, dam gf2 not, in tezava, monitor sploh ne pokaze slike, zacne mi piskat iz unega speakerja in niti ventilator na gf2 se nena zazene, bi vedo kdo kaj je problem?

Elemen_T ::

To je verjetno hardwareski problem. Nesi ga nazaj v trgovino pa jim reči da ti spečejo 50 golobovih burekov ali pa naj ti stvar poštimajo. Saj imaš garancijo kajne?

Lp

Dax ::

Če se še ventilator ne zažene, dej ti poglej mau, če si kartico dost not potisnu (beri: razdeviču AGP Slot).

VASkO ::

tocno tako!:D:D:D

NoUse4AName ::

je cist noter(tak fukjen pa spet nisem) in sem kartico nesu nazaj pa jo je dal v rac pred mano in je delala brez problema.

TESKAn ::

Možn je, da maš crknen AGP slot. Se zgodi. Če je kartica o.k., pol ne vem, kaj bi blo druzga narobe.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

NoUse4AName ::

ce pa mam zdaj noter staro graficno v AGPju

Dax ::

Ej ventilator je vezan direkt na napajanje AGP slota. Če se ventilator ne vrti, pomeni, da kartica nima napajanja. Tud tisto piskanje na začetku najbrž pomeni, da ne najde grafične kartice.

Lohk da maš kak pin v AGP reži zvit. Drgač pa niam pojma, kaj bi lohk blo to. Sploh zato, ker si reku, da ti stara kartica normalno dela.

Al pa probi še enkrat not vtaknat kartico, včasih na eni al pa drugi strani mau ven gleda, pa ni vredu kontakta (men se je to pri mrežni zgodlo).

NoUse4AName ::

10x sem jo not in ven dal.

Dax ::

Pa kako je to zdej mogoče?? Če te prav razumem, kartica pri tebi ne dela, v vseh drugih računalnikih pa, z AGP-jem pa prav tako ne more bit nič narobe, ker maš že zdej kartico na AGP-ju...

Ermm... a ni to kao začaran krog?

NoUse4AName ::

da. :O

Lucio ::

Pa si probal kaj v BIOS-u nastavit. Ponavadi pomaga.

frudi ::

če te, ko prižgeš računalnik, pričaka tema na monitorju in par žalostnih piskov iz pc speakerja, pol je bolj malo možnosti, da boš lahko prišo do biosa :D

rapsey, daj povej kaj za eno plato maš. če maš kaj (pre)starega, mogoče ne daje dovolj štroma za grafično - čeprav tistih 8W al kolk gts pokuri ne bi smelo bit preveč še na ne vem kak stari plati. al pa preprosto ne prepozna kartice, kaj te vem.
pa probaj še malo (nežno) sčistit morebitni prah iz agp slota pa poglej, če ni slučajno res kaj s pini v njem narobe.
pa čeprav si ji že 10x ven pa nazaj not dajal, probaj še 10x (pazi, da agp ne doživi orgazma >:D) in ko boš zares obupal, nesi vse skup na servis pa da tam probajo svoje "čarobne prste" ki so kartico oživili na njihovi plati...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

NoUse4AName ::

ja vem kaj je problem, moja maticna ma probleme s nVidijinimi karticami-abit bp6, sem vidu na www.bp6.com en hack sam nisem preprican da je to tapravo, neki VTT hack.

Senitel ::

Hack??:|

NoUse4AName ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412283 (10655) ThomasSGS
»

nenavaden vonj iz plate xD

Oddelek: Pomoč in nasveti
13817 (647) zagi123
»

Drugačen AGP slot ?

Oddelek: Strojna oprema
131499 (1181) GrimReaper
»

racunalnik ne dela (pisk)

Oddelek: Pomoč in nasveti
102140 (2025) Azrael
»

Kako naj nalozim bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
8965 (840) Azrael

Več podobnih tem