» »

miniVigor 128 isdn usb

miniVigor 128 isdn usb

tony1 ::

Imam problem z enim kompom - C300A, 32 MB.

Probal sem tako z drajverji s cdja, kot s tajvanske spletne strani.

Štos je v miniVigor 128 isdn usb externem modemu, s katerim so problemi na kvadrat. Prej so bili gor WIN98 SE, na katerih je zadeva delala z drajverji na cdju brez problema. Sicer z malo zafrkavanja, ampak je.

Po formatu sem dal gor first edition WIN98 in usb naprave niso niti zaznali (usb M$ tipkovnica delala). Probal sem iste WIN98 SE kot so bili prej gor, napredek: winsi zaznajo, da je to usb modem, vendar nimajo drajverjev. Originalnih drajverjev pa nočejo namestiti, ker se spomnijo, da 'ne ustrezajo nameščeni napravi'.

Znorim in dam gor WIN ME. Dioda na modemu za USB sveti, comp najde modem, namestiti pa se dajo samo stari drajverji iz cedeja (z nekaj jebanja, seveda >:D). Modem se inštalira na COM5/6. Povezava na net pa ne dela (napaka 666 (he :8)) - modem 'ne dela/ni priključen').

Ima kdo kakšno pametno izkušnjo s tem tajvanskim čudom, ki ga Telekom na veliko šenkuje? ;((

malinavc ::

sem imel isti problem z tem modemom enkrat na win9x, in mi ni uspelo inštalirat modema, sem ga dal na win2000 inštalacija gre skor sama, modem delal po parih minutah.
...odvisno s katere perspektive gledamo...

tony1 ::

evo, to je bila tudi moja zadnja ideja, ampak sem probal že tolk OSev, da se mi u bistvu ni več dalo :|

a mogoče veš, kolikšen je minimum mb rama za win2k?

ker je v kišti le 32 mb, upgrade pa (skoraj :\) ne pride v poštev?

malinavc ::

setup bi šel skoz, in delal bi win2k na 32rama, ampak dost boljše bi že delal če bi ga vsaj 64 dal not...najbolš pa itak z 128mb :)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Sycroft ::

tudi jaz oz moj kolega ima tezave z omenjenim modemom. na winxp se zadeva sploh noce zbuditi. ok, zazna usb napravo, ko pa mu das gonilnike oz pot do njih s cdja ali z neta pravi da gonilnikov ni.

kaksna ideja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pci modem ne dela v win95

Oddelek: Pomoč in nasveti
8879 (826) hruske
»

Neznan modem

Oddelek: Programska oprema
5731 (688) MRtwister
»

Problem z grafiko v igrah!

Oddelek: Pomoč in nasveti
241473 (1039) ska-core
»

ISDN hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
251909 (1359) Bane_
»

vprašanje glede MODEMA!! Prosim za pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61512 (1388) BlackHole

Več podobnih tem