» »

download linux pingo 3.1

download linux pingo 3.1

tuncek ::

Pr prenosu linux pingo 3.1 se mi pr določenmu procentu pr vseh štirih cd jih ustav. Piši kako še zmerej da prenaša sam tist okenček je kot da bi zmrznu in hitrost ter velikost prenesenega fila je skoz enaka?
Kaj naj naredim?
tuncek

lopov ::

S katerim programom snemas? Ker se vcasih zgodi da dobi napacno informacijo o velikosti datoteke in potem se to dogaja.

tuncek ::

to se mi je zgodilo pr prenosu, drgač pa prenašam s tem programom k je že na exploterju naložen.
A priporočas kakšnega druzga.
Download express in ostali taki ne čpodiprajo tega zapisa(saj kr sem jih mel jast=:\
tuncek

roscha ::

A si ti kej študiral zguba... :D In na kakih drogah si drugač? Kakšen program na IE? Kwa te mede? In kakšen zapis si ti izumil da ga ostala kramamrija ne podpira. Nč jasno...

Zaradi našega psihičnega počutja bodi raje na polknih. S takimile neumnostmi ki jih tule trosiš je še to prehudo zate. Pozabi na Linux. Ja?

satfinder ::

:D ce rabis DVD Pingo3.1/iz Monitorja, knjigo Moj prvi Linux /zasebna sporocila. Stroski za posto so Tvoji.

Pa instaliraj si Mozillo, Firefox.:D
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

lopov ::

Tuncek model, roscha cist vun padu :D

Lej, najbrz se ti ustavi nekje med 70 in 140 mega?

Lepo pojdi na stran http://www.mozilla.org/products/firefox/ in klikni zgoraj desno na povezavo "Free Download" --> na disk bos shranil Firefox.

Po koncu pozeni instalacijo, instaliraj in zazeni program -- saj je enako kot z IE, le da se v vecini primerov ne "obesi".

Vtipkaj naslov za slike in z njim shrani datoteke. Upam da ves, kako nato narediti CD z instalacijo.

friki ::

kje se sploh dobi linux pingo 3.1 jst sih že dolgo iščem pa jih ne najdem a mi da kdo kakšen url prosim

tuncek ::

tuncek

friki ::

men se tam sploh ne da pa sm probo a mi lahka da kdo kak tak url da bo pol kar direkt download no sej veste da se pojavi uno okno pa lahk izbiraš a boš datoteko odpru al pa shranu pa a kdo ve kakšni so ke tile linuxi slix.ljudmila.org/sl/download/ pa keteri linux je najboljš za popolne začetnike

tuncek ::

ftp://slorpms.pingo.org/pingo/3.1/iso/
tuncek

friki ::

ja pa a http pa ni?;((

friki ::

sej se mei že dol uleče tunček zate pa imam rešitev dej si ga na dvd ker je dvd iso tud jst si ga tud downloadam na dvd mam pa mozillo firefox

tuncek ::

ti si dej dol samo boot file fa ga zapeč na cd. Potem pa izbrereš namestitev ftp in se ti bo sam dol povleku. Če maš seveda širokopasovno povezavo
tuncek

friki ::

js pa mam štiri pasovno povezavo pa se mi že downloada na dvd pa bo že danes

tuncek ::

če bi šel prek ftp bi blo v dveh urah
tuncek

friki ::

ALI TA DVD ZAPEČEM KOT PODATKE ALI KOT IMAGE?


























'

christooss ::

Kot image
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

friki ::

sam a res a kot image lahk zapečeš tud mapo ker men je dalo to na namizje kot rar datoteko

Beernarrd ::

a si ziher da je rar datoteka? Winrar se ponavadi ponuja tudi za iso datoteke.

friki ::

js sm sigurn da je na namizju rar datoteka vseeno je ali downloadam z mozzilo firefox al z internetom explorer kot image pa tud ne morm zapečt ker so zravn tud neke slike pr mozzili me pa upraša s kermu programu hočm to udpret pa piše da je rar datoteka notr so pa računalniku neznane datoteke mam pa to za na dvd ker mam pekač za dvd

dipsi111 ::

Datoteka je sigurno *.ISO file, ti jo vidiš kot winrar datoteko zato ker si pri inštalaciji winrar-ja pustil odkljukano, da tretira ISO datoteke kot winrar arhiv. Tako da jo mirno zapeči kot image in ne bo nobenega problema.

LP

tuncek ::

ne vem zakaj ne instaliras prek ftp-ja.
Preizkušeno dobro!!!!!!!!!!!!1
tuncek

lopov ::

Najprej si izklopite, da Windows skrivajo koncnice datotek --> kar si snel je lahko *.iso ali pa *.bz2 kompresirana datoteka. V obeh primerih je mozno, da je kot privzeti program za odpiranje nastavljen WinRar.

Torej:
Tools -> Folder Options -> View --> odstrani kljukico pri "hide extensions for known file types"

Ce je iso lepo zapeces, ce pa je *.bz2 pa najprej razpakiras, ce ni koncnice dodas (po zelji) *.iso in normalno zapeces.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 7 RC1 - kako pripraviti DVD za inštalacijo

Oddelek: Programska oprema
366643 (6105) teddy81
»

Porast kriptiranih torrentov

Oddelek: Novice / Zasebnost
363656 (3656) 737
»

Linux[rar]

Oddelek: Operacijski sistemi
131461 (1304) kitesurfer

Kako posneti BIN & CUE datotek ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
274672 (3978) shemenko
»

Optimalne nastavitve za eDonkey (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
525004 (3530) Mr.B

Več podobnih tem