» »

ADSL pogosto prekinja

ADSL pogosto prekinja

MadMicka ::

Men adsl večkrat, tud po 6 x in večkrat na dan za minuto al pa dve vrže vn (na sync se pojavi rdeča lučka).

To je zelo moteče, ker npr. igram šah na netu, in pol mi vrže vn, in pol zgubim game in točke :(

Pa me zanima, a še komu tko nagaja adsl? in kaj naj bi to bilo?...

Sicer sm iz Ljubljane, Rožna dolina...

Dalmatinc ::

To ni probelm SiOL-a in ADSL-ja ampak donače centrale na katero si priklopljen. Lahko je napaka v hišni ali glavni centrali.

Če kdo to zanika se zlaže.


Kliči na telekom oz. SiOL ali pa kar na oba in razloži napako !;(

eiht ::

meni pa na zacetku ko vzpostavi povezavo traja ene 20-30 sekund da zacne delat....samo ko enkrat zalaufa je pa zakon

[t502] ::

Ja tista rdeca lucka je za signal od centrale (to mislijo v pogodbi, da naj bi bila majhna mozno ne delovanja ADSL-a). Meni se hvala bogu ni to naredilo te pa vsakih 12 ur resetira (nov IP)...me sploh ne moti :D .

[t502]

eiht ::

mene tudi ne
:):P:)):D

Goldi ::

Ce se ti na ADSL modemu neprestano pojavlja rdeca luc sporoci to na elektronski naslov adsl@siol.net. Predvidevam da je napaka v instalacija.

Goldi

MadMicka ::

Tnx vsem, sm sporoču na SIOL, oni na TELEKOM, so pršli v 2 dneh, zamenjal modem in zdej dela OK!

sekundek ::

Men se pa dogaja da recimo ostanem na liniji in za cca 10 ali do 30 sekund ne gre stvar nikamor, ne morem resolvat, ampak ce vem pa IP pa dela.

Tudi DNSa od siola ne morm pingat. Vcasih pa tudi ce vem ip ne pomaga in potem kar samo od sebe zacne spet delat.

Lucke mam vse zelene in enako gorijo tudi ko ne dela.

Sem se ze menu na siolu pa so rekl da naj clienta za pppoe zamenjam pa sm zamenju pa isto.

P.S. diskonekta me ne ker imam se vedno isti IP, tako da ostanem siguno povezan sam nekaj obstane.

Se komu se kaj podobnega dogaja. OS je win200p

[t502] ::

Meni je na Win2k Pro tudi nekaj zajebavalo (modema mi ni zaznalo) pa sem samo un-instaliro :D

Se mi ni vec dalo z tem zajebavat.

[t502]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619426 (8869) Nejc Pintar
»

ADSL - Mnenja!

Oddelek: Omrežja in internet
452185 (1079) Mlchk
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764674 (3310) eiht
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422998 (1767) kleDo
»

ADSL V KRANJU

Oddelek: Omrežja in internet
222103 (1764) [t502]

Več podobnih tem