» »

rm -> mp3

rm -> mp3

SodVina ::

pozdravljeni,

na disku imam celotne rm datoteke z avdio posnetki.

kako zdaj te rm-je spremeniti v mp3, da ne bo izgub in da ostanejo ista imena (id3). Nekako nisem nasel spodobnega programa. nekateri programi mi mp3 naredijo bistveno slabse kvalitete(ceprav je vse nastavljeno na high quality), nekateri pa mi izgubijo celotna imena audio zapisov. Kateri bi to znal lepo narediti?

thx,

Damjan Jagar ::

Si te že preizkusil?

Drugače pa ti iz prve roke ne znam svetovati ker še nisem opravljal omenjene pretvorbe.
http://jagar.si

SodVina ::

Ja, sem ze. Od vseh je delal najbolje mini-stream rm ripper, ki pa je demo in mi prav nic ne pomaga. Naredi 30 sekund mp3-ja, ki ima enako kvaliteto in id3. Poizkusil sem tudi s celo verzijo boilsoft rm to mp3, ki pa mi mp3-je naredi precej slabse in tisje, plus da nimajo id3-ja. Tako da google mi ni kaj dosti pomagal. Tudi download.com mi je serviral kaj nekaj rezultatov na to temo, kar nekaj programov pa mi dejansko ni podpiralo tistega, kar je pisalo v opisu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

btree ::

Streambox ripper, dobiš ga v tem paketu. je freeware

SodVina ::

Sicer v tistem paketu ripperja ni bilo, sam ripper pa (vsaj najnovejsa zastonjska verzija 2.0.11) ne podpira vec RM datotek. Sicer pa sem nasel malo starejso (placljivo) verzijo (2.009). Zadeva dela v redu. Nobenih izgub kvalitete in vse ostane tako, kot je bilo. Skratka, problem resen.

Muchos Gracias,
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WMA ---> MP3

Oddelek: Zvok in slika
71374 (1321) CaqKa
»

Arhiviranje mp3 fileov na CD z zaporednimi številkami

Oddelek: Programska oprema
171746 (1473) valterz
»

AudioCatalyst.

Oddelek: Programska oprema
191817 (1530) iration
»

T-boljši MP3 encoder/CD ripper

Oddelek: Programska oprema
201858 (1542) Jeronimo
»

Audio ripper

Oddelek: Pomoč in nasveti
201818 (1617) kockish

Več podobnih tem