» »

Onboard zvočna in grafična kartica

Onboard zvočna in grafična kartica

GregaS ::

Kakšne mate izkušnje in mnenja o tem, recimo ASUS (za AMD) plato neki gledam.
Ne rabm za špile pa za kakšne hude grafične obdelave.

boštjan ::

si lahko malo bolj natančen,recimo model plate
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

sid911 ::

za grafično ti predlagam radeon 9550..je ista kot 9600, le da ima nižje frekvence.malo jo naviješ pa maš 9600..za svojo ceno (17k, je najbolša izbira...naj pa ne bo SE!)
1. Asus P8P67 LE | i3 2100 | HD 3850 | 2x4GB | 320 GB + 2 TB
2. FSC Amilo PRO V3515 ( T2060;2 GB;80GB)

JamesBond ::

En über nasvet: dokupi še kako (magari rabljeno) zvočno, verjemi mi, da teh integriranih jajc nočeš čut.

bajsibajsi ::

Ej sid911 si se ti mal zgubu? :D Si prebral kaj clovek sprasuje?
J.B. integriranih jajc... no ne bom se spuscal v to... smo ze obdelal.

GregaS odvisn je kaj zelis, pa kok si pripravljen zrtvovat denarja.
Drugace ma pa Comtron(lol) kaksno Asrock All_onboard za dobrih 10k.

p.s. ze slism kako padajo ocitki cez Asrock >:D

JamesBond ::

hm bajsi, nisem ziher, samo občutek mam, da maš ti tudi integrirana jajca, ki bi jih bilo potrebno menjat :D :D

bajsibajsi ::

J.B. na tvoj post in tvojemu podobne poste sploh ne bom vec odgovarjal. Skoda bitov.
DA, in prav imas. Imam kar nekaj taksnih integriranih jajc na razlicnih platah.
Celo se delujoco plato, se vedno s polno paro v uporabi, z integrirano Creative Awe (mislm da 32/ne ISA), in pa P-54C 430 TX z integriranim Yamahinim xx3 cipovjem...etc... pa se kaj novejsega bi se naslo.

Sploh pa naucite se ze 1x brati zastavljene poste (in nanje poskusati odgovarjati). Se 1x previdno preber Gregcev post. Kje mogoce pise ONBOARD ?!?

Normalno, da so vstavljene komponente naceloma kvalitetnejse (in drazje); ni pa to pravilo.


Update: J.B. poglej najina datuma registracije (3.2.), nakljucje? Hehe... No jaz verjetno malce krsim pravila Slo-techa, saj je to moja druga registracija. Za prvo se ne spomnim vec niti passa. >:D

Zgodovina sprememb…

OldSkul ::

Jaz menil, da so bile slabe še tiste stereo onboard zvočne. Tako sem imel na MSI matični z VIA KT133 čipovjem se mi zdi-se ravno ne spomnim. Zdaj je pa druga stvar. Recimo na moji MSI Nforce 4 Ultra plati je 7.1 zvočna, ki dela zelo dobro. Samo ne vem pa kako dela 5.1 zvok, ker trenutno nimam takih zvočnikov-imam 2.1 sistem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

GregaS ::

Ja jst mam zdj Asusovo A7N8x WM/400, dela uredu, inštalacija kul, ne morm edin inštalirat updata od windowsov za zvočno...

Bomo vidl če bojo ksni problemi

Sam zvočno itak mislm še eno profi kupt za snemat kupt, ka jo rabm, pa se mi onboard ni zdela slaba za začetek.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično ste že imeli ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19019666 (12731) Janac
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
252779 (2373) Donk3y
»

Kako so me poskusili n****

Oddelek: Kaj kupiti
121503 (1074) Brilko
»

Računalnik iz InterSpara (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
806303 (3775) alum
»

Zatikanje zvoka v DOS igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
91038 (963) R33D3M33R

Več podobnih tem