» »

divx problem .... spet

divx problem .... spet

SpiDEr8 ::

evo je bla tema pa jo ni več pa sm spet eno odpru ..... 0:)
No uglavnem problem je v zatikanju filma!!! mam tudi program DivXG400 kateri baje preprečuje zatikanje filmov!!! Sam meni se še zmeri zatikajo nekateri!!! Kaj narediti s tem programom??? mam instaleranga sam nič ne vem če se aktivira!!!??? pa tut kakšne morajo biti nastavitve?? no mam pa mašino c533a pa geforce 1ko pa 448 mbrama in mislim da se pri taki mašini nebi smeli zatikati filmi!!!! Mi pa delajo filmi pri dosti boljši ločljivosti gladko!!! evo še kaka rešitev???? :\
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

DivX ::

men tut tko šteka .... nekateri!!!!

Mr.-Viko ::

Poskus s kakšnim BS playerjem, Micro DVD...
V nastavitvah za DivX kvaliteto pa daš (baje) CPU quality na 0. S tem naj bi film delal gladko. Aja... Včasih je za predvajanje odvisna celotna škatla (predvsem mamaplata).
No comment, really

divac ::

Hm... Mogoče je RAM???:)

Po vsej verjetnosti ne zadošča jakost proca.

Kekec ::

Lahko da je preprosto samo film slabo zripan tudi to se dogaja!

BigHugo ::

Tudi meni se filmi zatikajo, ko uporabljam BSPlayer (beta 0.84 build 429), dočim pri MicroDVD (1.2 ver) dela kot bomba.

Konf: Celeron II 850 MHZ (Intel 815 čipset), 512 MB Rama, Geforce 2MX, Pioner DVD, ....

Priporočam MicroDVD.

LP BigHugo

Kekec ::

BSPlayer je treba nastvait pravilno in deluje odlicno!

matevzm ::

Poskusi z razlicnimi predvajalniki. Nekateri filmi ti bodo lahko trzali - jaz imam film, na katerem 633 nenavit Celeron cisto pade, rabis se pol minute, da racunalnik spravis k sebi, a to je izjema.
Film preveri v VirtualDubu, da je v redu. Jaz sem zadnjic srecal film, ki je imel vsako 15 sliko podvojeno - seveda je izgledalo da trza.

nemesis ::

Kere mas pa WIN gor nalozene?! jst mam durona 800, Abit KT7a, 256 rama, NVidea TNT2... Pa mi v win98 divx-i ne delajo sploh... Stvar dela cca 5 minut, pol se pa cel sistem obesi. V WIN2k je zgodba drugacna... Stvar dela brez kakrsnega-koli problema...

lp,

p.s.
je pa res, da so WIN2k bolj pozresni

SpiDEr8 ::

se sploh ne sekiram ce so win 2k bl pozresni!!! Jest mam mašino c533 nvidijo geforce 1 448mb rama pa abit os. plato!!! Gor pa mam win me!!! mislem de bi mogl delat v win 2k dost bol!!! Drgač pa čakam na XP-je pa bom še tm sprobu ......
Fear Is Mind Killer! The Fear Has Come!

Jebiveter ::

Pa kaj je tolk narobe z WindowsMedia Playerjem? Men dela se vsak film DivX in tudi vse ostalo! Ne vidim razloga, da bi imel samo za DivXe posebej player! Dobro, za DVD ne vem, ker ga nimam sam za DivXe pa res ne! Dejte mi malo razlozit!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gledanje DivX filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
331886 (1065) smash
»

Divx podnapisi v WIN2000

Oddelek: Pomoč in nasveti
141217 (1040) zile
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271853 (1495) Binji
»

Kakšen PC za DivX

Oddelek: Pomoč in nasveti
181323 (1070) zile
»

Zatikanje divx filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
231382 (1179) cyber

Več podobnih tem