» »

TechWorks PowerCAM MN410

TechWorks PowerCAM MN410

moby-dick ::

Prosil bi za pomoč!
Torej, da opišem zadevo.Kamera je digitalna in spada cenovno med nižji razred.Ima USB priklop ter 4MB onboard RAM-a.Zadeva deluje dobro pa tudi slike so zelo dobre glede na cenovni razred kamerce.Problem se mi pa pojavi ko hočem jaz te slike spravit ven iz kamerce.Probal sem že na drugmu računalniki na katerem je bila osnovna plošča ABIT VL6 z VI-in chipset-om ter win98 SE SLO in tam je zadeva lepo delovala in ni bilo videti nikakšnih problemov med transferjem slik.Pri meni ki imam ABIT BX6 v2.0 z BX chipsetom pa se dogaja da ko hočem downloadat slikce pa mi enostavno program zablokira oz. podobno kot, da bi mi nekdo izpulil USB kabel iz kamere.Prvo sem pomislim na software in sem sprobaval na vse žive načine (celo USB nastavitve v registru sem si dobro pogledal) potem sem pomislim, da je mogoče kakšen notranji konflikt IRQ-jev med USB kontrolerjem in kakšno napravo.Zadeve sem se lotil tako, da sem kartice lepo vsako po sebi vn jemal.In sem prišel do zaključka, da če imam recimo SB Live! vn mi zadeva kar dobro dela celo do polivice downloada slikc sem prišel preden je zablokiralo.No zdaj pa dragi Slo-tech frendi mi pomagite! Plizz ? :'(
Tukaj je link ki kaj več pove o digitalnem fotoaparatu.
Hear me out...

moby-dick ::

Našel sem eno zanimivo zadevo.Če zvočko (SB Live! 1024) dam vn in fotoaparat sprobam brez nje zadeva deluje...hmm eny ideas ?!?
Hear me out...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC nepričakovano z višjo izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9728758 (26721) hojnikb
»

Lumia 1020 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
8120383 (15115) Lonsarg
»

Nokia n95 ali kaj druga?

Oddelek: Mobilne tehnologije
455161 (3017) alexa-lol
»

Branje z DV kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545268 (4673) sokel
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697494 (6642) BadWolf

Več podobnih tem