» »

Gf2mx

Gf2mx

Podurkac ::

Od katere firme mi svetujete nakup gf2mx?

krucymucy ::

Hercules al pa Leadtek Winfast!!!

malinavc ::

od nobene, MX je preteklost...vsaj 2-ka
...odvisno s katere perspektive gledamo...

OldSkul ::

Če boš že kupu GF2mx kup verzijo gf2mx 400!

Kriko ::

Obvezno mora bit PROPHET, ker so vse njegove verzije na vseh testih najhitrejše. Imajo tudi posebno nastavitev DIGITAL VIBRANCE ki jo drugi MX-i nimajo. Ta funkcija naredi 50% ali celo več lepše barve in to na čisto vsakem monitorju. To ti bo potrdil vsak z Prohet-ovo kartico!!

TheHijacker ::

Hja. Sam imam SUMA GF 2 MX400 pa stvarca tudi ni ne vem kako slaba. Vsi špili delajo BP(Max Payne 800x600 full detail). Silka na monitorju je odlična ampak malo pripomore tudi povezave s monitorjem preko BNC kablov.
http://www.google.si

Jst ::

kriko: jst mam prophetam in digital vibrance je res odlicna zadeva, sm kolikor jst vem to deluje na vsakemu mxu.

Tzar ::

Ja jest mam Cardexperta MX-400 in je slika zelo lepa,pa še NAJHITREJŠA je na vseh testih :)
Življenje je lepo!

GaS ::

HALO??? Od kje vam te rezultati??
Jst mam winfasta in še na skoraj vseh testih je bil najhitrejši. Prophet se lohk sam skrije....hehe

TheHijacker ::

GaS, lahko daš kakšen konkteren link ali govoriš na pamet. Tudi sam bi lahko rekel, da je Suma GF2 MX400 najhitrejša sam nimam nobenega dokaza. Mislim pa da je bila enkrat eno novica na ST, kjer so testirali MX kartice. Mislim, da je bila stran v francoščini? Se kdo spomne te novice? Vem, da obstaja ker je bil tud moj model not opisan.
http://www.google.si

Kriko ::

Daj nehajte z temi glupostmi. Moja je najhitrejša, ne moja.
JST!
Jaz mislim da ne, vsaj tako sem razumel v enem forumu nekaj časa nazaj!
Raje povejte kaj pametnega!!!

krucymucy ::

Se vedno favoriziram winfasta!!!:D

NiggerBob ::

da ne bo kreganja, tukaj je nekaj testov, KLIK!
Med MX400 je najhitrejši res Gainward Cardexpert, ampak samo GOLDEN SAMPLE model z 4 ns memorijo. Ostali modeli z 5, 6 ali 7 ns memorijo so pooočasni.
Sledita ASUS 7100 PRO in Prophet z 4.5 ns memorijo.
Leadtek Winfast z 6 ns memorijo nima v tej družbi kaj iskati.
Gainward kvaliteta slike zaostaja za Prophetom in Asusom, torej bi moja osebna odločitev bila Prophet MX400 ali ASUS 7100 Pro (model z 4.5 ns memorijo, modela z 5 ns memorijo bi se izognil), še zlasti, ker je možno Cardexperta in Propheta OC na 250 Mhz (memorija).
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

Dalmatinc ::

Zakaj pa pol vsi pravijo da med mx in mx 400 praktično ni razlike in pač svetujejo nakup mx-a, ker ga še vedno lahko spraviš na raven MX 400

cahahopie ::

Jebeš nVIDIO in njen GF MX-400.
Kupi raje KYRO2!!!!!!
KYRO2 povozi MX-400 vsepovsod (no razn v 3D MARK 2001 zarad T&L). Če igraš Serius Sam-a si obezn kup Kyro2.
Jz sem na 1,3Ghz, 256 mb Ram in kyro 2 igral SS na 1024x786x32 in mel vse na high če ne na very high in vse On in mi je delal, kot bi dukiča 3D zagajo (tak tekoče, ne tako grdo). Prisižem, da sem meu FPS okol 50. In samo ti efekti! Waw!8-O

New Generation! Kyro people!

o ::

kyro ni v 3d mark 2001 počasnejši zaradi t&l,ampak zato,ker je 3d mark zelo optimiziran za geforce procesorje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

geforce2 MX400 ??

Oddelek: Kaj kupiti
191053 (781) tha_man
»

Kaj kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
261533 (1209) ABX
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462635 (2029) _Mortal_

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401757 (1416) EvilK|NG
»

Abit Siluro geforce MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
9987 (895) Dalmatinc

Več podobnih tem