» »

Nero Vision Express-problem?!

Nero Vision Express-problem?!

naty_88 ::

Pred enim tednom sem si instalirala ta program na računalnik in vse je lepo delalo. Naredila sem nekaj svojih dvd-jev z menijem...Zdaj pa je nastal problem?! Kar naenkart več nič ne dela?! Vse naredim tako kot je treba in ko na koncu kliknem na START, mi vse skupaj ven vrže in se program ugasne?!;((
Sem poskula z drugimi verzijami, na novo sem instalirala program, tudi nerota. Zdaj sem dala gor najnovejšega 6.6.0.8 pa najnovejši nero vision express 3.1.0.0, pa mi še vedno ven meče?!?
Kaj se da tukaj naredit?! A poznate kak podoben program temu?! Sem probala t TmpgeNC DVD Autor, pa mi tudi ven meče!? Tako da bo nekje v sistemu problem, ali?!
Prosim za POOOMOOOOČČČ!!!:\
Hvala!
Življenje je lepo, zato izkoristi vsak dan, ki je nova priložnost!

Microsoft ::

Mogoce lahko kaj malega zves tako, da gres v Control Panel > Administrative Tools > EventViewer. Tam potem poglej, po tistem, ko te vrze iz programa, ce je kak poseben razlog zapisan, zakaj se to zgodi.
Sploh je uporabno, ce je kaksna koda kje napisana. To potem kopiras v kak iskalnik, ali pa tudi kak del teksta, pa se kar dosti najde, kje je vzrok.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

naty_88 ::

LP!
Poskusla sem že vse možno...Pogledala v nadzorno ploščo...itd. in mi nič ne javi kakšne napake oz. zakaj naj bi se to dogajalo. Sem že čisto obupala. Zdaj mi še verjetno samo ostane da ponovno naložim XPje in vse potrebne programe!?
Ali ima mogoče še kdo kakšno rešitev mojega problema, ker res ne vem več kaj bi lahko bil vzrok?!?!?!
Hvala še enkrat!

LP NATY_88
Življenje je lepo, zato izkoristi vsak dan, ki je nova priložnost!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pralni ali sušilni stroj prebija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
395954 (5209) gumby
»

Problem z igranjem iger- Directx

Oddelek: Pomoč in nasveti
211562 (1242) Venta20
»

ROME - Total War

Oddelek: Igre
352178 (1362) begy
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573028 (2318) Blizz
»

geforce xp driver

Oddelek: Programska oprema
71021 (899) PhotoBlaz

Več podobnih tem