» »

Vstavljanje številke strani v Open Office

Vstavljanje številke strani v Open Office

Yossarian ::

Naj mi nekdo pove, kako se v programu Open Office nastavljajo številke strani. Šel sem po njihovih navodilih, vendar mi to nikako ne rata.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

frke ::

Opis: v desnem spodnjem kotu (v nogi) bom označil strani tako: xx/YY


1. Najprej izbereš položaj, kjer želiš številko strani: Vstavi - Noga - Privzeto
2. Nato poravnaš desno
3. Nato: Vstavi - Polja - Številka strani
4. Nato /
5. Nato: Vstavi - Polja - Število strani

Yossarian ::

Hvala lepa, deluje. Jaz sem delal napako, da nise mopravil prvega in drugega koraka.

Bi pa še nekaj vprašal. Če si hočem odpret kakšen dokument, moram obvezno najprej odpret Open Office in nato Datoteka> Odpri.

Če kliknem direkt na dokument se mi izpiše, da ta dokument "is not a valid Win32 application". Uporabljam pa Windows 2000. Kaj bi to bilo?
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

bond007 ::

Si bom sposodil to temo. Mene zanima, kako bi pohitril odpiranje datotek z OOficem. Namreč na dveh računalnikih preizkušeno (p3 500 in xp1800+)mi nenormalno dolgo (cca 12 sekund) odpira recimo eno tabelo (datoteka velikosti 1 MB), medtem ko v excelu za isto stvar porabi max 2 sekunde. Zadovolen sem z samim zagonom programa, vendar odpiranje datotek je res počasno (imam OO 1.1). Je kak fix za to?

Poldi112 ::

edenpac, si povedal sistemu, naj odpira ta tip datotek z openoffice?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Yossarian ::

Z desno miškino tipko sem kliknil na datoteko, nato pa: Open With > Choose program > Open Office in še kljukico, da vedno odpere to datoteko s tem programom, pa se mi zopet isto izpiše. Bi moral naredit še kaj drugega?. Če pa tam, ko izberem program, s katerim naj odprem datoteko, izberem Wordpad, pa se lepo normalno odpre.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Daedalus ::

>Si bom sposodil to temo. Mene zanima, kako bi pohitril odpiranje datotek z OOficem. Namreč >na dveh računalnikih preizkušeno (p3 500 in xp1800+)mi nenormalno dolgo (cca 12 sekund) >odpira recimo eno tabelo (datoteka velikosti 1 MB), medtem ko v excelu za isto stvar porabi >max 2 sekunde. Zadovolen sem z samim zagonom programa, vendar odpiranje datotek je res >počasno (imam OO 1.1). Je kak fix za to?

Vidiš, tu pa se gre za trik, ki se ga posložuje MS office. Namreč, Excel ne odpre celotnega dokumenta naenkrat, ampak ga odpira postopoma. Zato se zdi, da je hitrejši Excel, čeprav ni,vsaj ne bistveno. Ista fora bi Wordu - prve dve strani dokumenta odpre ful hitro, pol pa lahko po sliderju ob strani opazuješ, kako dodaja strani. Open Office pa to odpre naekrat, kar na videz traja dlje, ampak ko se dokument prikaže pred tabo, je pripravljen na delo.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

borchi ::

še mal off-topic: a se da v header al pa v footnote vstavljat kake formule (pri spreadsheetih) al pa kake macrote?
l'jga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov intervju: Chris Bryant (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
7416538 (14610) Icematxyz
»

Office 2003 in 2007

Oddelek: Programska oprema
82837 (2468) solatko
»

2 x Open Office problem

Oddelek: Programska oprema
121528 (1203) Yossarian
»

Open Office prednosti/slabosti

Oddelek: Programska oprema
402678 (1649) Jst
»

OpenOffice in kompatibilnost z MS Office

Oddelek: Programska oprema
111232 (1094) blazp88

Več podobnih tem