» »

težave s ftp dostopom

težave s ftp dostopom

pkalan ::

Helou,
mam naslednji izliv,namreč ftp dostop do mojega rača mi ne deluje.Če dostopam iz svojega rač. na ftp preko IE ali TC ni nobene težave vse deluje profi in tudi datoteke lahko brišem in dodajam oziroma ne morem če je tako nastavljeno.
Problem se pojavi ko hočem dostopati iz kakšnega remote compa.Potem pa ne deluje nič.Nak kaj moram biti pozoren?
Imam router od level onea in tle noter sem nastavu porte in IP adrese tak da zarad tega ne bi smel delat težav.Je sproban z enmu drugmu programam pa dela super.Pa tud če dam routher stran ostane isti problem tak da to po moje ni.
Pol sem probov različne IPadrese pa tud ni blo nč bol(IP ki jo dodeli routher navzven in pa port in pa IP ki ga ima comp ampak tega itak nobeden ne vid tak da to nima veze)
Mal mam sicer na sumu tele IP adrese ki jih dodeljuje routher ampak če z onim drugim programom dostopam lahko do compa pol bi mogla bit taprava al kak;
Pol sem nastavljov sam ftp(uporabljam tega od XP-jov) pa ni nobene razlike.
Mal sem že opustu da bo kaj iz tega pol sem se pa na slo-tech spomnu.MOgoče ma kdo kakšen nasvet bi zlo dobr blo.Pa hvala ane,ane,ane,ana....:)

//router
  • spremenil: jvolk ()

berta ::

upam da si tud na FW na WIN nastavil da je port 21 odprt

bmandelj ::

1. uporabi bullet proof ftp
2. nastavi port forwarding na routerju - port 21
3. kaj vpises v naslovno vrstico ko hočes dostopat do ftp?
ip ali dns naslov? če imas dinamicni ip potem vpisi dns ce imas staticni potem pa pa vpisi ip
LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

pkalan ::

Je že kul vse dela profi,sam na tej strani s kjer sem hotel dostopat ni bilo prav nastavljeno.Tak da zdaj veselo ftpjam.Hvala,se pišemo.:) :) :) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pkalan ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372330841 (31297) ignats
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175700 (5390) dreamtheater
»

PuTTY + WinSSHD

Oddelek: Omrežja in internet
81114 (954) Grizzly
»

Službeno omrežje se sesuva

Oddelek: Omrežja in internet
277028 (6147) thebaloh
»

Remote desktop connection

Oddelek: Programska oprema
323153 (2741) CaqKa

Več podobnih tem