» »

Outlook - help

Outlook - help

coctail123 ::

Mojstri še vedno imam sledeč problem :
mam outlook expres + ruter + adsl + bitdefender in v outlooku včasih pošiljanje pošte gre normalno, včasih pa javi, da se je časovna povezava iztekla. Kaj ga muči? V bitdefenderju sem outlooku dal vse dovolilnice, potem sem v drugi varianti bitdefenderja izklopu - pa v nobeni ne dela!
Sprejemam lahko vso pošto, poslati je pa ne morem - noja, včasih gre (če je zunaj sončno). Glede pop in smtp(mail) nastavitev mam že polno glavo - vse je naštelano, zadeva pa ne laufa. Tudi v ruterju je načeloma vse ok - mam linksys-ovega. Do interneta dostopam normalno, lepo laufa... In to je to. Sedaj sem si naložil mozzilo thunderbird - pa je vse po starem! En mail gre poslat, pri naslednjem pa se zaustavi in se časovna omejitev izteče (tesno pošiljam po 5k-velikost). Firewall je izklopljen. Paaaa nee dela!

Aja - glede ip jev mam naštelano avtomatsko določanje (sta 2 pc ja na ruterju-trenutno). Če to kaj vpliva... Mislim pa da ne bi smelo.

Hja... Na siolu nimajo pojma za kaj se gre

Heeelp!

[moderator: Ni se potrebno DRETI!]
  • spremenilo: bastadu ()

boych ::

Mene je včasih je*** antivirus, ki je pregledoval izhodno pošto. Poskusi izklopit to funkcijo v AV programu!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621782 (20520) mat xxl
»

Thunderbird Authentication failed napaka

Oddelek: Omrežja in internet
5612 (566) mat3
»

Outlook Express problem

Oddelek: Programska oprema
163908 (3711) darkolord
»

Koliko daste uporabniki ADSL in kabelskega neta na varnost???

Oddelek: Programska oprema
151885 (1524) ombre
»

Popolna varnost za uporabnike z adsl-jem

Oddelek: Omrežja in internet
363001 (1999) HriBB

Več podobnih tem