» »

kateri tiskalnik se splača?

kateri tiskalnik se splača?

Kr nekdo ::

mislim da že naslov pove dosti, torej kupujem nov tiskalnik in me zanima kakšne mate kaj izkušnje z njimi, imam dve opcije,

1. nov tiskalnik, cena nekje okrog 15 čukov
2. rabljeni laserski za okrog 20-25 čukov

pa me zanima kako je kaj z kartušami, kere firme so poceni /kvaliteto, oz kako je s tonerji

kaj se mi bolj splača

lp

pmodic ::

Če veliko printaš si vzemi laserja HP 1010. Dobiš ga za okoli 33k. Res pa da je črnobel.

Kr nekdo ::

ne printam pretirano veliko, recmo neki srednjega

pa še to ja, naj bi bil barvni tiskalnik

sej veste - sestra rabi to i ono :D

nejc_ ::

Sicer ni cisto po tvojih zahtevah, ampak vseeno.. Jaz imam dobre izkusnje s Samsungom 1710, ki je nov okoli 30k, ce se prav spomnim... Dela hitro, dobro tako pod windowsi kot linuxom, je pa malce glasen... Je cenovno zelo ugoden - sam tiskalnik in tudi cena izpisa strani..

gofra ::

Skoraj bi ti svetoval katerikoli rabljen printer - novi inkjeti so sicer resda poceni, a je print obupno drag. Če vzameš na primer HP: količina črnila v novejših kartušah je manjša, cena pa ne bistveno nižja. Punca ima HP 5150, kolegica pa uporablja hp 895 CXi. Slednji printa črni tisk celo bolje (pa je star 5 let) poleg tega pa je tisk sam skoraj za polovico cenejši. S tem da sem punci HPja svetoval sam (ex 930c uporabnik), ker se mi zdi v primerjavi z ostalimi printerji še najboljša izbira (delal obširno raziskavo lol) tja do 20, 23 K SIT

Kako je z drugimi znamkami ne vem...Vedi le, da novejši ko je printer dražji bo tisk :)

maticm ::

res da so drage strani ampak saj potem kupiš za filat kartuše (daš 5000 SIT za 3-4kratno polnenje črno bele) in je čist simpl....edino pazit morš da VEDNO ugasneš tiskalnik sicer se ti lahko zasuši kartuša tko da je noben bog več ne razsuši - tko je blo pri meni.....

Smorny ::

canon pixima (ali nekaj takega) 1000,1500, 2000. ima najcenejše kartuše in še kvaliteten hiter tisk. mislim da trenutno best buy.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

KTr1sk ::

Jp jz imam Canon Pixma 2000 in je odličen, zelo poceni kartuše in odličen tisk
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

francek1 ::

Pixma iP300-kartuše se otročje lahko polnijo(Canon jih že 6 let ni spremenil!!!),tiska dvostransko in tudi na CD-je.Liter črne barve dobiš v Mariboru za 12 Prešernov,to ti bo zadostovalo za 10 let!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

fajdooo ::

Glede canona! Neki povem prvic pa nikol več, kartuše(oblika) ostaja popolnoma enkaka, vsebina se spreminja! Cena kartuše je zelo ugodna tako da se ne splača ravno kupovati poneredkov, ker lahko že z samo enkratnim ponaredkom uničiš glavo, glava pe veliko dražja kot pa cel printer, tako da ne vem ce se splaca! Zato vam svetujem da kupujete original, drugac pa priporocam PIXMO 3000 ker ima vgrajen duplex, ter tiskanje na CDje! Je najbolsi, pa se samo 2pl ma kaplco, mislm da za ta denar tiskalnik tazga trenutno nima noben.

Ajde, to je vse kar sm mel zapovedat

francek1 ::

Canonove kartuše polnim že 5 let, pa nikoli ni bilo nobenih težav.Naj se oglasi kdo, ki je res imel težave s SVOJIM printerjem.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

OMEGA87 ::

Jz imam Canon pixma ip2000 in moram reči, da sem zelo zadovoljen! Tiskalnik je relativn poceni (18K sit), kartuše so poceni ( 2000sit črna, 4000sit barvna) , tisk je lep in kvalitetn (2 pl velike pike, ločljivost 4800 x 1200) . Priporočam ga vsakomur, ki nima ravno denarja za pixmo 3000 kot naprimer jaz:D

Več informacij o tiskalniku-----> klik

mersol ::

Fajdoo to o canonovih kartušah bl ne bo držal. Bistveno je črnilo ki mora biti pač pravo. In vedno ter pri vsaki stvari so ponaredki dovolj kvalitetni da bistveno znižajo ceno samega "originala"

Kao je govora kater tiskalnik kupt in bi vsem tkole povedu
če rabš tiskalnik za domačo uporabo kupi Hp psc 1215 recimo ki ga dobiš recmo v leklerku za 25 se mi zdi to je multifunkcijska naprava (če seveda rabš kej kdaj skopirat recimo al pa sam skenirat).
Pa kartuše so zelo enostavne za polnit.
Če pa ne rabš barve pa skenerja pa tega so priporočljivi laserski tiskalniki recimo Konica Minolta 1300, al pa kakšnga od tapocen samsungov al pa hp 1010.
Tud pri teh tiskalnikih so tonerji relativno enostavni za obnovit in je cena na izpis okoli 3 sit. Kar je za tako poceni laser zelo ugodno.

nodes ::

se dajo pri Canonu 3000 normalno refilat kartuše a ima gor kaken čip?
mogoče še cena
:)

NiggerBob ::

@francek1

kje po takšni ceni se da dobit barvo za Canona v MB? Kaj pa kvaliteta?
Npr. črna na www.refill.si je živ obup ;((
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

nodes ::

roli ::

En prijatelj ima canon pixma IP1000.
Počasen tisk...
Edino kar je dobro so poceni kartuše.

P.S. Zdaj mu pravi kar piksna:D .
http://www.r00li.com

eva-stela ::

jaz imam canon pixima 1500 paimam eno težavico, mislim da se je nekaj zgodilo z mojo glavo, saj mi noče printati čisto nič. res pa je, da ga nekaj časa nisem uporabljala ker sem bila na porodniški in nibilo časa. Ali se da kaj pomagat ali ga naj vržem v smeti. drgače pa imam doma tudi piximo 5000 in nimam nobenih težav. lp

JJM ::

Povsem verjetno so šobe na glavi zamašene z ostanki barve.

Odstrani glavo in jo namoči za nekaj čas v alkoholu.
Če to ne bo pomagalo ti ne preostane drugega kot, da kupiš novo glavo (80 EUR) ali tiskalnik (38 EUR).

eva-stela ::

no bom probala upam, da bom znala, ker to še nikoli nisem počela, lepa hvala in lep pozdrav

Zima ::

Kje pa dobim tiskalnik za 38 eur?

KTr1sk ::

Kateri tisklanik ima najcenejše kartuše, cena samega tiskalnika in ime ni pomembno, hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037030 (20744) gazer
»

Kateri tiskalnik -> pogoj: najcenejše kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7429869 (19139) bobby
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829765 (23463) Bye
»

Tiskalnik - najugodnejši

Oddelek: Kaj kupiti
144228 (4001) bond007
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385252 (4152) KoKi

Več podobnih tem