» »

Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti tale 6,4" LCD enkranček

Mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti tale 6,4" LCD enkranček

Tribal ::

takle:



takle naj bi zgledal sem videl v neki temi na SLO-TECHU ampak mi noben nc ne odgovori. Pa me zanima kje bi se dalo kaj takega dobiti? Seveda se ga mora dobiti v Sloveniji in ne da naj naročim iz tujine, me ne mika to, raje dam malo več pa kupim pri nas v SLO. Torej lahko je tudi večji tam do 12" naj pa ne bi bil manjši od 6" in resolucijo najmanj 640x480. Pa nujno mora imeti priklop na VGA kabel. Pa cena naj ne bi bila višja od 25k sit, nima veze če je rabljen ali nov, samo da je brezhiben!

Hvala za informacije...

Boki_ ::

V sloveniji se ga ne da naročit, v nemčiji pa je točno ta s kontrolerjem okol 75k.
I'm back

antonija ::

V sloveniji se ne da takih stvari dobit...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

komar ::

Tukaj maš LCD

Boki_ ::

Conrad zame sploh ni trgovina. Sm namreč naročo eno stvar, pa sm jo čaku kaki mesec pa pol, pol sm mislu, bah, so pozabli, bmk, sm kupu drugje novo in pol sm jo še od Conrada dobil... Pa še to, kako misliš tist LCD prklopt na VGA izhod?
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

krneki ::

Za 25 jurjev hehe...hehe.

Šalo na stran. Manjši je, dražji je. Večji je, dražji je. Tako gre to ;)
Za take redke stvar je pač ponudba v Sloveniji bedna. Tujina je tako edina opcija.

Tribal ::

Mah kurc >:D My dream goes bye bye

antonija ::

Kaj je pa s tujino narobe?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Tribal ::

Nočem naročevati iz tujine + nimam nobene kartice ki bi potegnila čez mejo :) visa, eurocard...

antonija ::

Sej nemci so povecini alergicni na kreditne kartice... jst sm se vse za nemcijo placeval z nakazilom v banki... Drgac pa tujina ne grize, je pa treba bit mal previden da te kdo ne nategne.>:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

alesrosina ::

Hm, kaj pa kaksen tak manjsi monitor, ki je tudi touchscreen? Ce se le da, namenjen za vgradnjo (tako kot tisti v conradu), pa da se ga da priklopit na vga/dvi (pac na en PC).

Pol me pa se zanima, ce obstaja ksna zadeva, da sta naprimer na en racunalnik priklopljena dva taka monitorja, in na vsakem delas posebej.
In pa koliko je lahko kabel za prikop na racunalnik dolg (torej vga kabel)? lahko vec kot npr. 10m?

Caligula ::

Hartlauer v BTCju v LJ ma nekaj takega za 35.000 SIT.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spajkalnik ali spajkalna postaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5413545 (11794) VolkD
»

video nadzor

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71696 (1561) upirna
»

Kabelska TV na S-video in?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
121570 (1337) -Jani-
»

Zvok TV-ja na zvočnike?

Oddelek: Zvok in slika
321692 (1437) Jan987
»

Playstation 1 LCD montiran v ohišju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
432667 (1777) Smorny

Več podobnih tem