» »

mnenja o DELL Latitude D600

mnenja o DELL Latitude D600

blisk007 ::

zanimam se za nakup tega prenosnika ter me zanima naslednje
-koliko časa zdrži baterija
-kakšna je kvaliteta zaslona
-kvaliteta tipkovnice proti hp-ju
-kako ste na splošno zadovolni z prenosnikom - plusi ter minusi


- Procesor Intel Pentium M 1.7GHz, 400Mhz FSB, L2 cache 2MB
- 14.1" SXGA+ 1400x1050 aktivna matrika
- Litij-ionska 6 celična primarna baterija
- 1x 512 MB DDR (Double Date Rate) pomnilnika (max 2 GB) (dod. prosto razširitveno mesto)
- 60GB Ultra ATA 100 trdi disk
- Combo 8x DVD / 24x CD-RW
- ATI MOBILITY RADEON 9000 - 32MB pomnilnika
- Intel PROWireless 2200 Wireless LAN 802.11 b/g 54Mbps Mini-PCI
- Vgrajena mrežna kartica 10/100/1000 Gigabit NIC
- 56k notranji modem
- D600 notranja Bluetooth kartica
- Microsoft Windows XP Professional
- Slovenska tipkovnica
- Vgrajena zvočna kartica
- Audio priključki, USB 2.0
- IR Port, S-Video izhod
- Priključitveni (docking) port
- ExpressCharge™ polnjenje baterije
- DELL XP vgravirana SLO tipkovnica
- Dell OpenManage™ Client
- 24 ur tehnična podpora - www.dell.com
- nova oblikovna zasnova
- 3 leta garancije

+ GRATIS TORBICA
+ Brezplačno darilo - DVD film "Govori z njo"


CENA: 357.900,00 SIT + DDV pri http://www.racunalnistvo-potocnik.si/no...

dejvidlj ::

Osebno tega prenosnika sicer nimam, sem pa imel priloznost sprobat d505, ki je podobna zadeva in lahko ti povem, da ni slab, temvec gre za dobro stvar. Baterija na d505 zdrzi malenkost pod tremi urami in pol, ce dovolj zmanjsas osvetlitev zaslona tudi 4+ ure. Vsi novi latitude modeli podpirajo delovanje z 2 baterijama, kar efektivno za zmerno ceno podvoji avtonomijo. Zaslon je ze na d505 soliden, sklepam, da je na d600 se boljsi.
Don`t worry, be happy

dejvidlj ::

Tipkovnica pa je po mojem obcutku testiranja na d505 nekoliko slabsa kot na boljsih modelih HP, vendar se zmeraj bistveno boljsa kot na kaksnem solonote-u. Za kakovost izdelave ti bo moral pa povedat nekdo, ki ima ta laptop, ce je kaj sklepat po modelu d505, je kakovost izdelave solidna, vendar po mojem obcutku malo manj robustna kot high end HP-ji(je pa d600 lazji). Po mojem za ca. dobrih 430 cukov dobis v redu stvar, celo odlicno opremljeno.
Don`t worry, be happy

Paramedic ::

No js mam D600 že dobro leto in sem še zdaj zelo zadovoljen z njim. Baterija z najvišjo porabo zdrži nekaj več kot uro. Z nizko porabo pa kake 4 ure.
Zaslon mislim, da je zelo kvaliteten, oz. ne vem, kaj bi lahko bilo z njim slabega. Kvečjemu to, da je le 14,1". Tipkovnica pravtako dobra, tiha in se ne vgreza kje bolj kot drugje, predvsem pa glavno, da je razporeditev tipk samo slovenska, ne pa prekrita angleška. Ima še vgrajen mikrofonček, obvezen windows (ne gre brez), nima reseta (se ga ne rabi, ker dela zelo stabilno), touchpad je zelo funkcionalen, USB 2.0 porta sta le 2; kvaliteten napajalnik, kvalitetna torbica in prostorna. Pregreva se ne, nikoli ni vroče pod prsti, le ravno prav toplo. Minus je disk ima le 4200 obratov, mogoče v tanovih ni, v mojem pa je. 3 leta garancije pa tudi ni kar tako. Gonilniki so kar dobro posodabljani, za grafično veljajo tudi omegadriverji, ne veljajo pa catalyst. Pekač peče kot mora, prebere pa marsikak cd, ki ga druge enote ne. Še kaj? :))
End transmission.

AnWar ::

Zdravo!

Jst sem kupil tocno ta prenosnik ki si ga navedel. Zelo zelo zadovoljen sem z njim, nobene napak nisem nasel, razen lcd bi lahko bil 15", pa plus tega linux suse 9.2 lepo delajo:D
[Asus ROG Strix SCAR III]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri laptop ima COM port

Oddelek: Kaj kupiti
101181 (1007) Dethbot
»

Toshiba Satellite L10-101 vs Dell 505

Oddelek: Kaj kupiti
131681 (1466) klemen22
»

nakup prenosnika nekje do 400kSIT

Oddelek: Kaj kupiti
61556 (1402) dejvidlj
»

HP NX5000

Oddelek: Kaj kupiti
191354 (1230) dejvidlj
»

Kateri PRENOSNIK kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
222816 (2349) Arthur

Več podobnih tem